reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

reklama
A ja już po dzisiejszej wizycie...
wszytsko w porządku, dzidzia sobie rośnie :D :D :D :D
badania wykonane i prawidłowe :laugh: :laugh: :laugh:
USG - termin dopiero 28.03 :( :( :(
 
Ja mam jutro wizyte o 12stej w poludnie  ::) .. juz sie doczekac nie moge ... jutro zobacze swoja kruszynke :)
 
oj,a ja USG dopiero w czwartek..Już nie mogę się doczekac..No ale i denerwuję się już na zaś ;)))

Oj, bliźniaki..Oj tak tak :)) Mamuśka, oddaj jednego : :laugh:
 
Ja juz sobie miejsca nie moge znalezc ;D ... za 15 godzin zobacze swoja kruszynke .... troche se denerwuje ;) .... mam nadzieje ze moje nerwy sa zbedne i ze wszystko bedzie w porzadku :)
 
No tak..ja tu czekam na odpowiedź od Moniqi co z dzidzi, a tu USG nie za 15 minut a godzin..hehe..No Moni,to z przyzwyczajenia ze na 21 masz wizytę, hihi..No w każdym razie pisz szybciutko jak na USG bylo :) Opiszcie dziewczynki jak to w ogole wyglada..bo moje pierwsze bedzie w czwartek :)
 
Kasiu jak najbardziej jak tylko wroce z USG daje znac :) ... hehe a z tymi 15 minutami mnie rozbawilas, ale rzeczywiscie moja gin przyjmuje od 17 do 23 prywatnie, ale wyjatkowo jutro zrobi mi USG o 12stej :) z czego sie bardzo ciesze :)
 
Gin przyjmuje do 23??? Uuuuuuuuuuuuuuuuu...o rany..nieżle.
A z ciekawości dziewczynki, ile płacicie prywatnie za wizytę? I USG?
U mnie gin bierze 60 (mam nadzieje ze pozniej gdy bedziemy spotykac sie częściej, bedzie troche mniej,bo pojdziemy z torbami zupelnie) no a USG tez 60, a badania wszystkie płatne, komplet tych pierwszych 80 (ale panie coś opuszczą)Jak jest u Was? Zastanawiam sie nad państwowym lekarzem..ale kurcze,nie dosyć ze kolejki , to jeszcze ten facet jakoś mi nie pasuje ogólnie..Kiedys u niego bylam..i takie traktowanie przedmiotowo, jako kolejny przypadek..a przeciez kazda ciaza jest inna, prywatnie czułam sie wspaniale zadowolona z wizyty..tylko cena..ech..
 
reklama
A niom dobrze mam z tą moja gin ;) ... oprocz tego ze do takich godzin przyjmuje to jeszcze 2 bloki dalej mieszka ode mnie ;) ... a wizyta kosztuje 50 zl, USG 60 zl ... tyle ze czesto USG wlicza w wizyte i place tylko 50 :) ... uwazam ze o tak to jest malo .. moja kolezanka chodzi do kogos innego i tam za jedna wizyte placi 120 zl :o .. koszmar... ale ja i tak nie zamierzam chodzic panstwowo ... poprzednim razem chodzilam i tym razem juz podziekuje ....
 
Do góry