reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobudka o 5

Moje dzieci tak od początku praktycznie wstają. 5/6 a jak 7 to jest święto. Tak mają i juz. Próbowałam ich kłaść później ale to nic nie dawało a nawet było jeszcze gorzej bo byli zmęczeni. Wiek córki prawie 3 lata a syna prawie rok. Od 3 lat nie spałam dłużej niż do 7;p
U nas było podobnie, córka do 3,5 roku pobudki zawsze przed 6, teraz ma 5 lat i na szczęście w końcu się to zmienilo, ale syn ma 3 i niestety poszedł w ślady siostry także dalej czekam na upragnione spanie do 8 :D
 
reklama
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Faktycznie, chyba muszę to przetrwać. Może do zmiany czasu jeszcze się to zmieni.. 😵
 
Do góry