reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pobudka w nocy co 2 godz!

fakt z ta temperatura to prawda i nie co dwie godz moja sie budzi ale rzadziej:tak:
u nas to zabki na bank:baffled:.dzieki dziewczyny:tak:
 
reklama
irfinka z ta temperatura pomoglo....maly budzi sie w nocy 2 razy a nie co 2 godz! ostatnio upodobal sobie 4h i 6.30h, ale to juz sukces. Bylismy tez u pediatry i pani powiedziala ze i owszem, dziaselka sa juz bardzo rozpulchnione i w najblizszym czasie mozemy oczekiwac zabkow(dosc szybko , bo Oskar 25 -go kwietnia konczy dopiero 4 miesiace), wiec mozliwe tez ze budzil sie przez swedzace go dziaselka. ale najciekawsze jest to, ze zawsze kiedy zwroce sie na forum z jakims problemem, tak samo jak sie problem szybko pojawil, tak i szybko znika. cud...?:-):-):-)
 
doris9 to może nasz Kuba też przestanie się budzić tak często? od kilku nocy budzi sie wcześniej niż dotychczas(budził sie ok 2 w nocy a teraz ok 11). te pobudki nie są najgorsze, tylko to, że nie chce później zasnąć. i nic nie pomaga- smoczek,ani śpiewanie, ani noszenie, ani wożenie w wózku, NIC!!! ręcę mi odpadają(waży już ponad 7 kg) ale nie mogę go zostawić płaczącego w łóżeczku.
te problemy pojawiły się po ostatnim szczepieniu- doris9 może u Ciebie też?
a może to faktycznie wstęp przed ząbkowaniem?
 
lolai111 wydaje mi sie ze dzidzia nie moze zasnac po przebudzeniu ba ja bardzo cos boli:tak:,sproboj podac cos przeciwbolowego jak bedzie sie tak powtarzalo przez pare nocek z rzedu;-) albo jest wyspany i chce sie bawic a nie spac?!!:sorry:
 
Cześć dziewczyny

Książka cytowana, to Język niemowląt, owszem bardzo pożyteczna i ciekawa, czytałam, dostałam ją jednak odrobinę za późno...
Nie chcę Was pocieszać, ale moja córcia ma 9 m-cy skończone i nadal potrafi budzić się co 2-3 godz. oczywiście na cycę, to nie muszą byc ząbki, ale jak nie ma na co złożyć to zawsze można na ząbki. Do 3 m-ca spała idealnie budziła się raz w nocy, albo wcale, byłam wyspana i wypoczęta, ale się skończyło.
A z cycą, wiem mój błąd przyzwyczaiłam ją do tego, chociaż tego właśnie chciałam bardzo uniknąć, ale skąd młoda mama ma wiedzieć niektóre rzeczy, poza tym każde dziecko jest inne...
Ja już chyba też wszystkiego spróbowałam, teraz zaczynam odzwyczajać od cycy, ciężko nam to idzie. Było już nawet całkiem dobrze (pobódka tylko 2 razy w nocy), ale przytrafił nam się katar, no i niestety trzeba bedzie wszystko zaczynać od początku.
Życzę cierpliwości
 
no wlasnie moja do 3-go miesiaca spala jak aniolek:tak: po 12 nawet godzin, a teraz niestety ale jest roznie:sorry:.chociaz ostatnio spi znacznie lepiej i budzi sie tylko w nocy 2 -3 razy na cyca:-).tzn tak od 21-1 nad ranem a potem to juz okolo 5 rano.niestety wszystkie musimy przez to przejsc i nie ma rady:no: ani zadnej recepty na nasze dzieci:-)
 
reklama
Drogie mamusie a jednak jest sposob zeby dziecko zasypialao samo i nie budzilo sie co dwie godz na cycuszka,nam sie udalo i nawet jak mala sie budzi to tylko na pare chwil bo zaraz zasypia:tak:.Trwa to juz trzecia noc a 4 dzien ale sie oplaca i jest mala spokojniejsza i ja i spi spokojniej.rewelacja, na prawde.
Metoda jest najprostrza w swiecie.Kladziecie dziecko do luzeczka badz tam gdzie spi i odchodzicie,buziak na dobranoc;-),jak zacznie plakac to wracacie po 1min glaszczecie po glowce nie patrzac w oczy i znowu odchodzicie:tak:,chodzi o to zeby maluch wiedzial ze mama jest jak potrzeba a wy macie pewnosc ze nic sie nie dzieje.:blink:jak placze nadal a moze to trwac nawet do 3godz(u nas trwalo ponad 2godz), zwiekszacie minuty przychodzenia do dzidzi a z w koncu zasnie.Trwac to moze nawet tydzien ale zareczam ze sie oplaca a my juz spimy dluzej,spokojniej i sie wysypiamy obie:-)
powodzenia zycze
 
Do góry