reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzenie koronawirusa

@Porzeczka1234 Gdyby bylo tak jak piszesz, to wszyscy z personelu szpitali siedzieliby na kwarantannie... A tak nie jest, bo uzywaja srodkow ochrony osobistej. Jestem blisko zwiazana ze sluzba zdrowia, wiec przepisy sa mi znane. A czy je popieram czy nie, to juz odrebna kwestia.
Jak ma sie maseczki, to sie nie uznaje tego jako kontakt bezposredni. Co oczywiscie nie powinno powstrzymywac autorki postu przed chociazby telefonem do lekarza.
Dostałam taka informację z sanepidu . Wymiana zdań już nie jest tu potrzebna.

Autorko trzymam mocno kciuki ja już dochodzę do siebie . Pisz jakby Cię coś martwiło wesprze słowem radą może być na priv . Dużo dużo zdrowia
 
reklama
Dostałam taka informację z sanepidu . Wymiana zdań już nie jest tu potrzebna.

Autorko trzymam mocno kciuki ja już dochodzę do siebie . Pisz jakby Cię coś martwiło wesprze słowem radą może być na priv . Dużo dużo zdrowia
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa ! I wzajemnie , sama taka słowną pomocą mogę posłużyć 🥰
 
No to trzymam kciuki by tak zostało.
Niestety nawet w moim otoczeniu są osoby, które łagodnie przeszły, a potem już nie było tak fajnie. Także nawet jak już ozdrowiejesz, to obserwuj czy nie masz późniejszych skutków ubocznych.
Dziękuję bardzo !
Tak będę bacznie obserwować czy nic się nie dzieje.
Pozdrawiam 😊
 
Do góry