reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
ardzesh ja jestem za:)) podaj tylko termin nie ma roblema :))nigdy ci nie proponowałam bo nie mam za bardzo gdzie was położyć spać a mi osobiście nie chciałoby się jechać na kilka godzin. Jeśli jesteś chętna to ja też :)).
 
Hejka,

nadrobiłam trochę co u lutówkach, ale w pracy mam teraz mały sajgonik i wpadam na BB czytam a jak mam coś napisać to już gorzej...

w skrócie napiszę: Karol po roku spania z mamusią śpi sam, jestem z niego dumna, bo od pierwszej nocki śpi sam. Czasem zdarza się, że nad ranem tak ok. 5 muszę wziąć go do siebie, bo musi był przytulanko i śpimy dalej. No ale to i tak jest ok. Najśmieszniejsze jest to, że jak się położę do łóżka to w takiej pozycji śpię, nawet nie drgnę... mimo, że całe łóżko tylko moje:-D:-D:-D tak się przyzwyczaiłam, że obok dziecko śpi. Śpi w kojcu, dokupiliśmy mu materac. Łóżeczko to wróg nr jeden.
Pisałam wam już, że w wakacje rozpoczynamy staranka o drugie maleństwo, a tu mi mąż zrobił niespodziankę i powiedział, że już zaczynamy:szok:, więc tabletki odstawione, folik już łykam. Chcę tylko poczekać aby znów w zimę nie rodzić, ale pewnie nie wytrzymamy. Tak więc dziewczyny od następnego m-ca trzymajcie kciuki.
Sama jestem w szoku, bo trochę mojego męża przekonywałam a tu teraz on przyspiesza.:-D

Martussa gratulacje, teraz czekamy tylko na twoją obronę.
Agniesia, za was też trzymam kciuki, moze spotkamy się nie długo na innym wątku...
 
A ja to chętnie spotkałabym sie ze wszystkimi lutówkami :-)
Aga te spotkania fajnie się zapowiadają i ja bym chętnie na nie pochodziła, ale jednak za daleko mi jeździć :-(
Zapmarta no proszę, rzeczywiście przyspieszenie ostre :-) Kciuki zaciśnięte. Ja też już chciałabym rodzić na wiosnę, dlatego do kliniki jedziemy w maju, program rozpocznie się w lipcu, więc poród by wypadał w kwietniu - i to mi pasuje ;-)
 
Ostatnia edycja:
ja planuje jakos w marcu/kwietniu wybrac sie do wrocka, do kuzynek mężola, wiec jak juz bede bliżej znała termin to może udałoby sie spotkać jakby wrocek miał ochote :-D jeszcze jakby udało sie zgrac z przyjazdem ardesh to juz w ogole bylaby bajka :-D w sumie mam jakies 2h jazdy do wrocławia, tylko ciezko jest znaleźć czas :wściekła/y:
 
zapmarta AgniesiaP kciuki zaciśnięte Mam nadzieję że uda wam się tak jak planujecie:tak::tak: :-):-):-)
My też niedługo zaczynamy :tak::tak: w maju już

maltanka ciekawe co z tymi drożdżami:baffled: Mnie dzisiaj naszło też na słodkie i robiłam drożdówki z marmoladą:-) Słodkie drożdżówki z dżemem
wyszło mi 12 :-) 4 zaniosłam na dół drugie 4 juz do kawki zjadłam:zawstydzona/y: zostały 4 dla męża a ja jeszcze bym zjadła:zawstydzona/y::happy2:
 
mary łakomczuchu ty;-) byś się podzieliła;-)

zapmarta Agniesia mary jak fajnie:-) powodzenia życzę:-) w końcu jakieś dzieciaczki będą;-)
 
reklama
no to będę trzymać kciuki za starające się mamuśki :))) podziwiam!

labudka - byłby czad :)) Ale mam nadzieję, że będziesz jechać w kwietniu nie w marcu :) a przyczynę opisuję na naszych maleństwach :sorry2:
 
Do góry