reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

jeśli o mnie chodzi, to nie jestem zainteresowana spotkaniami z jednego powodu - nie znam ludzi i nie chce mi się. Wolałabym spotkanie z lutówkami :pPPP
Wciąż czekam na obronę Marty :-p;-):-) (bosz... ten czas się dłużyyyy - powodzenia słonko!) :-)No i wiosna się zbliża więc Krakowianki - CZEKAM NA TERMIN! )przyjadę z mężem! Ale jak tak czekam i czekam, to se myślę, że dwie godziny autostradą i jestem we Wrocku - aga i larkaa (???) jakieś zaproszenie na "kawcio"?! ;-):-p:-D
Z drugiej strony, jak AbEjKa mieszkała nad morzem widywałam się z nią częściej niż jak mieszka na Śląsku więc LAJFIK - kiedy wracasz do Polandii? :-p;-):-D

Kochana daj tylko znac kiedy :) Może uda Ci się 20.03?
 
reklama
cześć laski!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiosna idzie:):) co tam u was jak maluchy?? Bożesz jak ja tęsknię za lutówkami ale po prostu doba jest za krótka codziennie obiecuje sobie, że będę zaglądać bardziej regularnie i ... doopa czasem są dni, że nawet komputera nie włączę.
U nas dobrze, chłopaki rosną i broją, jeden lepszy od drugiego.
miłego dnia dla was i dla dzieciaczków. pomyślcie o nas czasami.
a co u Julianka???
 
oo, jak fajnie, że się odezwała:):) przekaż jej serdeczne pozdrowienia, jak będziesz pisać:) no, i czekamy do maja, by znów mogła z nami poplotkować...
teraz jeszcze Monikawrocław powinna sie odezwać:-(


:tak::tak::tak:
jezyk hej!! tez fjanie ze sie odezwalas ;-)

W koncu jakies oznaki zycia od mam lutowych ;-)
 
ja nie mam za wiele czasu na bb bo w pracy narobiło się pracy i nie mam za bardzo tu czasu a w domu zaczęłam remont i tam to juz zupełny brak czasu. Jak krzyś usypia ja razem z nim.

Podziwiam mamuśki z gromadką dzieci i siedzące na bb !!!!!! Jak Wy to robicie. Ja mam zaplanowany cvały dzień i nic wolnego nie mogę wykrzesać. A po drugie z krzyśkiem nie da się na necie posiedzieć bo się wydziera że chce do komputera ...
 
kraf Maciek tez mi do kompa podchodzi gdy cos na nim robie i uderza w klawiature, wiec popisac moge tylko jak maly spi. Mysle ze mamy z gromadka dzieci, ktore maja dzieci troszke starsze, maja o tyle latwiej ze takie dzieci potrafia wiecej zajac sie soba, niz niemowlak. Ja juz teraz nawet widze roznice, ze mam coraz wiecej czasu na odpoczynek a nie musze za kazdym razem za dzieckiem chodzic i go sprawdzac itp No ale wy macie jeszcze ten remont wiec wiadomo ze dzien calkiem zaplanowany ;)
 
Z drugiej strony, jak AbEjKa mieszkała nad morzem widywałam się z nią częściej niż jak mieszka na Śląsku więc LAJFIK - kiedy wracasz do Polandii? :-p;-):-D

Kochana!!! ja zjezdzam chyba w polowie sierpnia :-). Kurcze! mozesz wpadac chocby na drugi dzien:-):-):-)... bynajmniej pomozesz mi sie rozpakowac:-p;-). Ale tak na serio to zapraszam w me skromne progi, kiedy bedziesz miala ochote:-D. Jak wroce to na pewno bede myslec o spotkaniach:tak::-D;-)

Jezyk :-D Buziaczki dla chlopcow i usciski for you!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale macie fajnie ze spotkaniami, kurczę żadna nie mieszka blisko mnie:confused:

a ja chciałam dzisiaj zrobić makowce, tak mnie jakoś naleciało (Martussa te co na święta) i mi drożdże nie wyrosły:szok::baffled::wściekła/y: ależ jestem zła na nie.
 
Do góry