reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Tak tak, w krzakach :) A serio - dizajn okropnie mi się nie podoba, na stronie jest teraz taki burdel, że hej.
Nawet nie ma odnośnika do 'mamy lutowe 2009', jak się siedzi w jakiś topiku. Okropność!
 
Martussa ja to się zastanawiałam cały czas z czego oni mają to łóżeczko, skoro takie wytrzymałe ;-) A tatuś nie ma co pomysłowy :-D

laaaaaaaaaaaaa ja nie moge... :-D:-D:-D:-D az mnie brzuch rozbolal ze smiechu i lazy polecialy. slodkie te malenstwo no i tatus tez niezle pomysly ma:-D:-D:-D

ja też ja też
a mi się przypomniało ,bo popraedniej nocy Niko podobnie zasnął na M w naszym łóżku .Mi się przysnęło i po godz dopiero małego przeniosłam do jego łóżeczka ,a później M mi mówił ,że wcale nie mógł zasnąć ,a bał się poruszyć ,żeby mały czasami się nie obudził
 
reklama
Tak tak, w krzakach :) A serio - dizajn okropnie mi się nie podoba, na stronie jest teraz taki burdel, że hej.
Nawet nie ma odnośnika do 'mamy lutowe 2009', jak się siedzi w jakiś topiku. Okropność!
Ja mam odnosnik na stale w 'CZESTO ODWIEDZANE' i zero problemu:)
 
Do góry