reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
aga, dołączam do dziewczyn. Tulę mocno.


Tak rozmawiacie o przedszkolakach. Ja mam problem taki, że Karol w przedszkolu to aniołek, pięknie je, śpi na leżakowaniu itp. a jak wraca do domu to odreagowuje. Histerie, złość, wyładowywanie emocji na Kamisiu. Ciężkie chwile przeżywamy... mam nadzieję, ze już niedługo będzie ok. Pomagamy jak możemy.

pozdrawiam mocno.
 
nasza Gaba to już "stara przedszkolna wyga" :-). 0na już drugi rok chodzi do przedszkola. problemów z nią nie ma, chyba że cwaniakuje za bardzo :cool2:, no ale uczyła się od starszego brata :-)
 
reklama
mm.jpg

aga
[*]
a dzis jest nawet to święto...
[*] dla każdego aniołka





Dawno tu nie zaglądałm.
Podczytałam Was.

Maciek nie chodzi do przedszkola. Nie dostał się. Dyrektoraka powiedziala ze jest na liście rezerwowych ale że raczej go nie przyjmą bo najpierw biora dzieci co siedza dlużej niz bezpłatne 5h.

Ale problem z jedzeniem jest u nas nadal jak byl. Ma odruch wymiotny gdy probuje nowosci, gdy sobie ubzdura że jest niespaczne. Jestem bezsilna, a raczej czuje ze nie mam wpływu na jego jedzenie.
 
Do góry