• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Albo ogladaja po raz tysieczny ta sama walke i z wielkim entuzjazmem "ja cie tego nie widzialem":szok:przeciez ja zapamietalam wszytsko a ten sie podnieca ze tego nie widzial:-)
 
witajcie dziewczyny
dolaczam do marcoweczek :) jestem w 30 tyg ciazy i termin mamy na 09 marca 2012 :P spodziewamy sie syneczka, drugiego co prawda :) starszy ma 5 lat. Licze na cieple przyjecie do grona forumowiczek :) pozdrawiam goraco :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry