reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecacie panią doktor ?

weraphotoo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Październik 2016
Postów
69
Miasto
Kielce
Hej Kielczanki....
Mam pytanie czy któraś wie coś na temat Pani dr. Olgi Adamczyk-Gruszki ?
Czy któraś z was u niej była?
I ile brała prywatnie za wizyty podczas prowadzenia ciąży ?
Chyba że polecacie jakiegoś innego świetnego ginekologa z Kielc.
Ale kobiete ;)
 
reklama
Dokładnie. Chodze do swojego juz kupe czasu, mecze go czasem i co dwa tygodnie, nieraz mnie przyjmie bez rejestracji, a czasem i leki na oczy wypisze :D U baby tego nie bedzie :p
A 2 mężczyźni są delikatniejsi i maja więcej siły w razie problemów.
 
Komfortu w czym? To jest lekarz, a ty nie idziesz na rewie mody. On ma codziennie takich po 50 i ma sie Tobą akurat zainteresowac? Dziwne rozumowanie.
Powiem szczerze jak bylam gowniara tez wolalam isc do kobiety, póki nie zaczely mi docinac. Baba babie zawsze wilkiem. Ostrzegam, chyba ze ktos lubi płakać
 
A ja chodziłam w ciążach obu do kobiety i jestem bardzo zadowolona, fakt faktem dużo lezalam w szpitalach i nie jeden facet też mnie badał☺ wybrałam akurat kobiete nie ze względu na płeć ale kompetencje myślę że to bez różnicy lekarz to lekarz. I kobieta potrafi dociac i facet. Zależy od człowieka.
 
reklama
Ja obecnie chodzę do Pani Dr, osobiście nie narzekam, nie robi żadnych problemów, wszystko wytłumaczy, wizyta 150 w ciąży (bez względu na to czy z usg czy bez ;/ )
 
Do góry