reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i n

jak sobie radzicie z wyciekami mleka?
pojechałam po zakupy, M. został z małą
dobrze, że miałam kurtę, bo oczywiście na koszulce mega plama z mleka (mimo wkładek laktacyjnych!)- koszmar!
Macie jakieś sprawdzone sposoby?
 
reklama
mitaginka ja takiego problemu nie mam (nawet jednej wkładki laktacyjnej nie zużyłam) ale koleżanka przecinała sobie normalnie podpaskę i wkładała podpaski, nie wiem na ile bardziej będą skuteczne ale powinny więcej chłonąć.
 
to będę musiala wypróbować te podpaski, faktycznie powinny być bardziej chłonne, bo te wkładki laktacyjne to jakieś nieporozumienie :dry:
 
mitaginka wkladki always (te z siateczka) sa rownie chlonne jak podpaski a cieńsze i mniejsze czyli nie beda tak widoczne w staniku - tak mi sie wydaje ;-)
 
Antonina, ja wczoraj ubralam te majtki sciagajace (zaczynaja sie od ud i koncza pod cyckami ;) ) i nawet Ci powiem, ze krwawienie mi ustalo. Moze to zbieg okolicznosci, ale na pewno nie spowodowaly, ze zaczelam mocniej krwawic.
Pasa jeszcze nie nosze, bo duzo mocniej sciaga i sie boje.
 
Mitaginko ja używałam różnych i tylko z johnsona jestem na prawdę zadowolona, bo o ile czasem są ciężkie i mokre to jeszcze nie zdarzyło sie żeby przeciekły i poplamiły mi ubranie, (poza nocą ale to dlatego, ze czasem jak śpię to sobą uciskam pierś no i tu już nic nie pomoże... ;-) no i są ładnie wyprofilowane, więc dobrze się układają w biustonoszu :)
 
reklama
Antonina, ja wczoraj ubralam te majtki sciagajace (zaczynaja sie od ud i koncza pod cyckami ;) ) i nawet Ci powiem, ze krwawienie mi ustalo. Moze to zbieg okolicznosci, ale na pewno nie spowodowaly, ze zaczelam mocniej krwawic.
Pasa jeszcze nie nosze, bo duzo mocniej sciaga i sie boje.

pewnie juz to wcześniej gdzieś zrobiłaś ale jak możesz, rzuć linka do tej bielizny
 
Do góry