reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i n

Marma, mnie wyłaziły. Jeden mi wylazł 3 dni po szyciu i rozeszło mi się trochę. I teraz po 3 tygodniach znów mi się trochę w tym miejscu rozeszło. Na szczęście się nie jadzi. Więc mam nadzieję, że znów się samo zejdzie, bo to naprawdę niewielkie rozejście, acz nieprzyjemne. Po każdym podmyciu się pryskam na wszelki wypadek octeniseptem. No i nadal siadam na jednym pośladku...
 
reklama
marma ja miałam szyte krocze rozpuszczalnymi, po czym się rozchodziło i gin poszył mnie jeszcze nierozpuszczalnymi
jak mnie łyżeczkowali to ściągneli mi te nie rozpuszczalne, a rozpuszczalne też mi zaczęły wychodzić, bo ostatnio jak zaglądałam sobie lusterkiem, żeby sprawdzić, jak się to wsz goi, to zobaczyłam że mi dynda tam nitka :/
 
o ludzie to ci zarosł w skore. Niepowazni ze tak dlugo ci kazali czekac!!! Ja jak mi wyciagala to czulam jakby ktos nitka mi przejechal po brzuchu i bylo po wszystkim ;-)

a wsrodku to tez mnie ciagnie albo zakuje w jakims miejscu od czasu do czasu. Mysle ze to moze miejsca ktore nadwrezamy a sie jeszcze dobrze nie zrosly, albo szwy... Nie wiem :-) jakos sie tym nie przejmuje :-D
a czy dostalas info kiedy i jak nalezy zaczac cwiczyc? Bo ja dostalam kurde taka kartke kiedy i co i zostawilam w szpitalu :-(
U nas nikogo nie interesuje co się dzieje z nami po porodzie, jak wyszłam ze szpitala tylko dostałam kilka papierów i książeczkę o zdjęcie szwu to pewnie do dziś bym z nim chodziła. Szkoda, że zostawiłaś tą kartę bo chętnie bym skorzystała :) mam taki obwisły brzuch, z prawej jak cie mogę troche się wchłoną ale z lewej to mam taką firankę :)
 
mi ściągnęli te szwy tylko dlatego, że miałam ten zabieg...
gdyby nie on to pewnie nadal chodziłabym ze szwami :/ niby szwy powinno się zdjąć 5-6 dni po szyciu, mi ściągnęli po 10 dniach
 
Mnie nic nie powiedzieli o szwach pewnie do konca zycia bym chodzila ale z tego ze polozna byla to wyciagnela a tak to zero zainteresowania czlowiekiem
 
reklama
dołączam sie do pytania Anisad o ten pas, tudzież jakąś bielizne ściskającą. Kiedy bezpiecznie można zacząć????
 
Do góry