reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i n

Miałam CC, a hemoroidy też pojawiły się parę dni temu, masakra jakaś.
Dziewczyny, kto miał CC, jak długo krwawiłyście?
Ja 12 dni po porodzie, od prawie tygodnia nic nie leci, wkładam tylko wkładki higieniczne.Nie wiem czy to normalne. No i w 9 dniu zaliczyłam pierwszy numerek po;-) Ochotę mam, ale brzuch mi bolał potem i to bardzo. No i nie czuję się niestety atrakcyjnie, po CC przetaczali mi krew, bo na macicy miałam zylaki i sporo krwi straciłam, nadal wyniki morfologii są kiepskie, wyglądam jak z krzyża zdjęta. Brzuch też jeszcze mam... Jedynie waga ok, 8 kg zrzuciłam:) przed ciążą ważyłam 50, teraz 53:)
 
reklama
sunshine ja nadal krwawie, jednakze mialam przerwe parodniową (5 do 8dni po porodzie) gdzie krwawienie zaniklo i znow sie pojawilo.
Kazdy z nas jest inny i kazdy krwawi tyle ile organizm musi, jednakże nie powinno przekraczac 6tyg ;-)
 
asiunia, jak moge zapytac, to jak to cos u Ciebie wyglada? Bo ja tez ciagle krwawie, i niby malo tego, tak jakby taki slaby okres, ale za to strasznie ciemna ta krew i taka intensywna, bez dodatkow, ze tak powiem... Wczesniej tak nie bylo...
 
Dziewczyny, ja jestem 5,5 tygodnia po CC i nadal coś tam leci. Było tak, że już nic nie leciało i potem znowu się pojawiało. Teraz to taka żółtawa wydzielina ale ostatnio jest troszkę krwi, takiej różowej (sorry za opis;) ). Zastanawiam się, czy to nie okres już jakiś, bo ostatnio mnie tak coś pobolewało. Na kontroli ginka powiedziała, że wszystko ok i że wydzielina może być przez 6-7 tygodni.
 
Kurczę, zastanawiam się czy u mnie wszystko gra skoro nie leci... Bo może nie oczyszcza się jak trzeba? mam jeszcze problem, ból w podbrzuszu przy sikaniu. Załamka, nie mija od początku. nie wiem o co chodzi.
 
sunshine moja koleżanka po CC miała na początku znikome plamienie a dopiero w 5 tyg zaczęło się mocne krwawienie, lekarz jej powiedział, że tak może być
 
ja rozmwialam z polozna na ten temat kiedy mozna no i ona mowi ze wtedy kiedy my poczujemy sie gotowe ze swoim cialem :-) mowi ze jedni zaczynaja odrazu i wogole nie moga sie powstrzymac, a inni czekaja tygodnie.
Ja mysle margola ze jak juz krwawienie Ci sie skonczylo to poprostu poczekaj az sama poczujesz ochote i bedziesz gotowa :-) a co tam mialo sie goic? bylas nacieta?

nie, ani nacięta ani pęknięta :) ale jakoś tak coś mnie wstrzymuje :) aaaa, wieeem- M chce przetrzymać żeby pocierpiał jeszcze trochę :-D:-D a poważnie, to chce ładnie wyglądać i czekam aż mi jeszcze troche brzuch spadnie. wiem wiem, głupie to bo małż był przy porodzie i gorsze rzeczy widział ale sex to miłość i nie chce być skrępowana przez 2 kg za dużo na brzuchu. takie moje skrzywienie ;-)

Sunshine_Baby podziwiam :tak: szybko się skusiliście :-)
 
margola my też jakos bardzo szybko zaczeliśmy napewno ok 2 tyg po:)a teraz to już baaaaaaaaardzo często:)o ile dzieci dadzą:-)
musisz być gotowa na to ja przy "pierwszym razie" nie chciałam bluzki zdjąć przez ten brzuch ale małż mi przetłumaczył dowartościował i już póżniej było ok:)))
 
Kurczę, zastanawiam się czy u mnie wszystko gra skoro nie leci... Bo może nie oczyszcza się jak trzeba? mam jeszcze problem, ból w podbrzuszu przy sikaniu. Załamka, nie mija od początku. nie wiem o co chodzi.

Ja jestem po cc i tez bolało troche przy sikaniu, ale od jakiegoś tygodnia spokój...może zaraz Ci przejdzie. Poczekaj jeszcze trochę, ale jeżeli nie masz gorączki, nie ma nieprzyjemnego zapachu nic i ogólnie dobrze się czujesz, to nie ma sie co martwić. Poczekaj jeszcze troszkę, jak nie minie ten ból podczas robienia siusiu, to zwyczajnie idz do gina, po co masz się zastanawiać i martwić.

Ja już bym bardzo chciała...ale jeszcze odrobinkę krwawię....czekamy.
 
reklama
widzę Beata że mnie rozumiesz :-D kurcze, a powiedz mi jak z suchością/wilgotnością? to prawda że na początku jest b sucho??
 
Do góry