reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i n

morgaine wez sobie kup zel, 3dni i po klopocie :-) niestety najgorsze jest to ze przy byle zatwardzeniu itp łatwiej wyskakuja niz przedtem...

a wogole to polozylam sie dzis na lozku i zaczelam dotykac ten moj brzuch to normalnie galareta jedna wielka, jakby nie potrzebny zwał skory i tluczu bez czucia... nawet sama skore wzielam w rece to normalnie koszar jak moglam ja naciagnac mocno a brzuch ani drgnal... Ja sie boje ze ta skora sie nie wsiaknie a brzuch do konca zycie zostanie bezwladna galareta :-( smaruje sie kremem specjalnym nawet czesciej niz na opakowaniu pisze i dupa) nie pamietam zeby az tak miala po Joshu... moze to dlatego ze to kolejny raz... Nie wiem...
Wy tez tak macie czu juz sie wsiąkło?
 
reklama
ja na hemoroidy mam masc, i zaparzalam sobie kore debu, w koncu cala miske zalalam i usiadlam w tym pieknym brazowym naparze i siedzialam 20 min- przeszlo :), co do krwawienia polozna mi powiedziala ze czym wiecej ssie malutka tym wiecej sie krwawi i to prawda w dni cycowe krwawie w dni nie cycowe nie krwawie
 
a po cc i też mi wyskoczyły 2 hemoroidy ale to zasługa lekarzy, bo chcieli mi założyć cewnik ( tzn z balonikiem a nie do cewki moczowej). Jeden poniósł porażkę to drugi sie odezwał, że on spróbuje i ta w towarzystwie z 10-ciu osób jeden z drugim próbowali chyba , który ma większe zdolności. Mniej mnie to cięcie bolało niż te próby. A po wszystkim jak i m się nie udało stwierdzili, że po południu znowu spróbują ( na szczęście za 15 minut leżałam juz na operacyjnej)
 
asiu- rana po cięciu, chociaż nadal mam na środku miejsce ok. 3 cm niezrośniętej skóry, trochę ropki z niej wypływa i krwi ale jeszcze czekam. Najgorzej było zaraz po bo jakiś szew w środku mnie ciągną po lewej stronie, przz tydzień na lewym boku mi nie dał leżeć. A cesarka była taka szybka, że już chcieli mnie ciąć jak lekarz kazał zaczekać aż usnę.
 
asiu- rana po cięciu, chociaż nadal mam na środku miejsce ok. 3 cm niezrośniętej skóry, trochę ropki z niej wypływa i krwi ale jeszcze czekam. Najgorzej było zaraz po bo jakiś szew w środku mnie ciągną po lewej stronie, przz tydzień na lewym boku mi nie dał leżeć. A cesarka była taka szybka, że już chcieli mnie ciąć jak lekarz kazał zaczekać aż usnę.
aaaa bo ty narkoze mialas :-) bo ja myslalam ze wiesz ;-) glupek ze mnie :p
jeszcze ci sie nie zroslo? a jakie mialas szwy? Ja mialam jeden dlugi i tez mnie ciagnal z lewej strony i na boku spac nie moglam, sciagneli mi go w 5 dniu ale juz wtedy skora byla cala zrosnieta.
Biedna jestes... Kurcze zeby szybko Ci sie zagoilo :-)
 
ten zewnętrzny na skórze to też miałam taką jakby żyłkę długą wystającą po obu stronach. miałam cięcie w piątek to wyszłam w poniedziałek do domu, miałam w czwartek na zdjęcie przyjechać ale coś im nie pasiło i na wtorek kolejny, ledwo mi moja lekarka wyciągnęła go. A ja miałam wrażenie, że się urwał. Kobiecina żą sobie usiadła jak wyciągała :) musiała skórę mocno rozciągać i mam wrażenie, że to wtedy coś się zruszyło. A ciągną mnie chyba szew w środku ( macica lub mięśnie- nie wiem) ale od kilku dni juz nic nie czuje więc chyba sie rozpuścił.
 
o ludzie to ci zarosł w skore. Niepowazni ze tak dlugo ci kazali czekac!!! Ja jak mi wyciagala to czulam jakby ktos nitka mi przejechal po brzuchu i bylo po wszystkim ;-)

a wsrodku to tez mnie ciagnie albo zakuje w jakims miejscu od czasu do czasu. Mysle ze to moze miejsca ktore nadwrezamy a sie jeszcze dobrze nie zrosly, albo szwy... Nie wiem :-) jakos sie tym nie przejmuje :-D
a czy dostalas info kiedy i jak nalezy zaczac cwiczyc? Bo ja dostalam kurde taka kartke kiedy i co i zostawilam w szpitalu :-(
 
reklama
No to ja już ponad 3 tygodnie i krwawię dalej, szwy doprowadzają mnie do szału a rana jak bolała tak boli. W dodatku znowu mi wszystko na zewnątrz wyłazi i wybieram się z tym w tym tygodniu do gina. Boje się jak holera że będzie i kazał małego odstawić od piersi i znowu nafaszeruje lekami. Ochoty na cokolwiek brak. A co do hemoroidów to mi po porodzie zniknął.
 
Do góry