reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i n

Ja mam johnosona i je na smietnik wywalilam tak sie wata do sutkow lepi ze tragedia potem ja oderwac, i cycki musze obierac przed karmieniem bo same wlosy:szok::baffled:
 
reklama
Jonsona maja dosyc dużą średnicę i takie wygodne miejsce na sutek. Ja nie narzekam na wate lepiąca sie, czasami się zdarza, ale mi to nie przeszkadza, ale są ładnie wyprofilowane, milusie i bardzo chłonne. Nie zdarzyło mi sie przecieknąć. Zwyczajnie spróbuj jeszcze tych.
 
Jak wam spadają brzuszki? Ja bym już chciała mój dawni brzuszek, w swoje dżinsy wchodzę, ale zapiąć tak na luzie jeszcze nie mogę, chcę już wyglądać jak człowiek. Ciążowe ciuchy są za duże i za luźne, a moje z przed ciąży jeszcze uwierają w brzuchu:(
 
Ja na wyjścia stosuję belle i jest ok w domu chodzę bez niczego i bardzo rzadko coś mi tam pocieknie, zazwyczaj jak młody za długo pośpi to przy karmieniu z drugiej piersi.
 
a ja nie wchodzę jeszcze w jeansy i spódnice ani nawet bluzki zapinane buuuu :-( w biuście to nawet nier wspomnę... dramat, chocia z to akurat nie jest taki straszny problem ;-)
a co do wkładek to w nocy są strasznie nasiąknięte... w dzień trochę mniej ale i tak muszę często zmieniać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy można kąpać się w wannie? marzy mi się kąpiel w piance...:)

Ja mysle,że jak najbardziej, czemu nie?

A ja czekam na wizyte u gina,żeby potwierdziła,że wszystko po cc okej i śmigam na fitnesik, juz nie moge sie doczekac normalnie. marzy mi się jeszcze solarium i paznokcie zrobić u kosmetyczki górne i dolne:)
 
Do góry