reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie , czy jest możliwosc ciąży?

reklama
Możliwość jest zawsze, cuda się zdarzają.
W ulotce pigułek masz informację, że jeśli spóźnisz się z jedną tabletką, to zaleca się przez 7 dni stosowanie dodatkowej antykoncepcji, czyli prezerwatyw.
A pigułką "po" to sobie teraz narobiłaś bałaganu w organizmie niezłego, ale nie sądzę, żeby była możliwość ciąży w takim przypadku, chociaż wróżką nie jestem i nie powiem z pełną odpowiedzialnością, czy możesz/nie możesz być w ciąży.
Okaże się za 2 tygodnie.
 
Że co ? Kompletnie nie rozumiem. To 38 letniej kobiecie nie może zdarzyć się zapomnieć tabletki?
To nie chodzi o głupią tabletkę tylko o pytanie na forum w tym wieku to już każda kobieta wie co może się zdarzyć - w tym przypadku niechciana ciąży. Zapomniałam tabletki to albo się wstrzymuję, albo stosuję dodatkowe zabezpieczenie. No chyba, że udaję, że mam prawie 40 lat. Teraz to takie modne :Cześć jestem Ania i też mam 12 lat
 
reklama
To nie chodzi o głupią tabletkę tylko o pytanie na forum w tym wieku to już każda kobieta wie co może się zdarzyć - w tym przypadku niechciana ciąży. Zapomniałam tabletki to albo się wstrzymuję, albo stosuję dodatkowe zabezpieczenie. No chyba, że udaję, że mam prawie 40 lat. Teraz to takie modne :Cześć jestem Ania i też mam 12 lat
Ale jej nie chodziło o pytanie czy mam się później dodatkowo zabezpieczać ? Myślę że to jest oczywiste. Mówi o stosunku jeszcze przed pominięciem tabletki, dlatego wzięła jeszcze dodatkowo tabletkę dzień po. Chyba po to jest forum żeby zapytać co o tym myślą inni a nie od razu krytykować. A od gdybania kto ile ma lat w rzeczywistości to my chyba nie jesteśmy. Skoro dostała receptę na tabletkę dzień po to raczej jest pełnoletnia.
Do autorki : moim zdaniem szanse są znikome. Wcale nie pominęłaś tabletki, tylko wzięłas ją z opóźnieniem. W ulotce jest że zdolność antykoncepcyjna jest w takim przypadku zachowana ( jeśli wzięłaś do 12 godzin ) więc spokojnie.
 
reklama
Ale jej nie chodziło o pytanie czy mam się później dodatkowo zabezpieczać ? Myślę że to jest oczywiste. Mówi o stosunku jeszcze przed pominięciem tabletki, dlatego wzięła jeszcze dodatkowo tabletkę dzień po. Chyba po to jest forum żeby zapytać co o tym myślą inni a nie od razu krytykować. A od gdybania kto ile ma lat w rzeczywistości to my chyba nie jesteśmy. Skoro dostała receptę na tabletkę dzień po to raczej jest pełnoletnia.
Do autorki : moim zdaniem szanse są znikome. Wcale nie pominęłaś tabletki, tylko wzięłas ją z opóźnieniem. W ulotce jest że zdolność antykoncepcyjna jest w takim przypadku zachowana ( jeśli wzięłaś do 12 godzin ) więc spokojnie.
Uwaga mamy osobnik płci męskiej wkradł się na moje konto i trochę zamieszał :( (zapomniałam się wylogować ).
 
Ostatnia edycja:
Do góry