reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMYSŁOWE DOBROMIŁY - Czyli co wymyśliły nasze pociechy

reklama
On i tak cię lekko uderzył,bo inaczej miałabyś nos boksera ja bym mu na twoim miejscu za to podziękowała ,że nie musze dać zarobić chirurgowi plastycznemu.
 
A teraz coś świeżego.Właśnie przed chwilą przychodzi do mnie Julka i chce Danonka .Sama je takie rzeczy więc jej dałam.Siedze przy kompie i słysze jedz pijdzie doktor i da kuj kuj.wchodze do pokoju a Julka przy telewizorze karmi Donalda bo właśnie go ogląda a cały kineskop z serka.
 
he he he .... Boskie...ale chociaż nie jest samolubna.

Znajomi mi opowiadali jak córa wpychała kanapke do odtwarzacza DVD bo chciała nakarmić bohaterów


Ciekawe czy sie najadł??
 
U mnie przeciwnie jak mówie żeby mi dała to słysze - niunia głodna,to niuni,a jak jej coś nie podchodzi to mamusia masz jadaj,niunia kami
 
Nie wiem czy to klasyfikuje się pod ten wątek czy pod blondynkę ale chciałabym się podzielić tym pomysłem.

Wczoraj był 2. dzień bez pieluchy - staramy się razem z nianią nauczyć małą korzystania z nocnika / sedesu.

Wszystko było pięknie i ładnie - całkiem nieźle - mała od czasu do czasu zrobiła siku tak jak należy a czasami siku lądowało na podłodze.

Wieczorem przyszłam do domu i jak tylko widziałam że mała coś kombinuje Hop na sedes - jednak mała nie wykazywała chęci współpracy i uciekała - stwierdziłam że nie chce jej stresować i nie zmuszałam... Skończyło się tym że mała przyszła, usiadła mi na kolanach i podczas czytania książeczki mnie obsikała i to nie trochę tylko musiała skunksica wstrzymywać i obsikała mnie jak chłop który ożłopał się piwska.

Rezultat - ja obsikana od stóp do głów a mała baaardzo lekka i zadowolona
 
reklama
Wiecie moja Julka jest fanką Kubusia Puchatka i jego przyjaciól.Wyciagneła wczoraj czarną rzepe z lodówki,chodzi z nią caluje ja,rzytula bo stwierdzila że to jest maleństwo.Dzisiaj zrobiłam z rzepy surówke a Julka w ryk .Płacze a ja pytam co się stało ?ona stwierdzila,że niunia nie je obiadku bo to jest maleństwo.Tak wyła,że tatuś musiał iść na dół do warzywiaka po drugą rzepe i teraz Jula ma nowe maleństwo i obiad zjadła.
 
Do góry