reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Gosiaczek1995

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Październik 2017
Postów
32
Witam mam taki problem A mianowicie ostatni raz miesiączke miałam 18 marca i od tamtej pory już nie miałam robiłam 2 testy i wyszły pozytywne ale czytałam że to nie zawsze oznacza ciążę. A lekarza mam dopiero na 13 maja. Jestem w tym całkiem zielona bo to będzie moja pierwsza ciąża
 
reklama
Witam mam taki problem A mianowicie ostatni raz miesiączke miałam 18 marca i od tamtej pory już nie miałam robiłam 2 testy i wyszły pozytywne ale czytałam że to nie zawsze oznacza ciążę. A lekarza mam dopiero na 13 maja. Jestem w tym całkiem zielona bo to będzie moja pierwsza ciąża
Dokładnie jestem takiego samego zdania co moja poprzedniczka :) .
 
Skoro pozytywny i okresu brak to jednak raczej ciąża. Do wizyty nie długo. Może akurat już coś zobaczy na usg o ile robią u Was tak szybko. :)
 
reklama
Jak okresu brak i testy pozytywne to na 100% ciąża czytałam co nieco o nieprawidłowych wynikach testu zdarza się że pozytywny jest a ciąży nie ma ale to raz na milion albo jeszcze mniej i to w wypadku jakiegoś tam torbiela czy coś takiego kiedy pojawia się hcg i test to wykrywa ale to tak rzadko że nawet nie ma co o tym myśleć. Zdarza się nieprawdlowosc na odwrót i to bardzo często że test negatywny a ciaza jednak jest u mnie tak było a u Ciebie pozytywne testy więc gratuluję:) czekaj na wizytę jeśli nie masz możliwości badań
 
reklama
Do góry