reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród czy cc

Ja podczas porodu SN dostałam znieczulenie, które niewiele zmieniło. A miałam potworne bóle krzyżowe...
A tak wogóle to przy cc nie ma narkozy 🤦‍♀️Kobieta normalnie świadoma jest.
 
reklama
Dostałam znieczulenie, ale żadnej ulgi nie poczułam. Miałam wrażenie, że mi kręgosłup pęknie. Za to ostatnia faza porodu bezproblemowa - 2 parte i dziecko było na świecie :)
Poród cc w narkozie nie jest w standardzie. I raczej rzadko się tak robi.
 
Dostałam znieczulenie, ale żadnej ulgi nie poczułam. Miałam wrażenie, że mi kręgosłup pęknie. Za to ostatnia faza porodu bezproblemowa - 2 parte i dziecko było na świecie :)
Poród cc w narkozie nie jest w standardzie. I raczej rzadko się tak robi.

Dość często :)
Owszem, preferowane jest znieczulenie zzo/podpajęczynowkowe ale jest wiele wskazać do zo - w tym brak zgody pacjentki na inne znieczulenia :)
 
reklama
hej a ja mam trochę inne pytanie. Rodzilam dwoje dzieci sn, ogolnie wolałabym znowu naturalnie. Jednak w tej ciąży, 16 tydzień, po pierwsze jest przeciwskazanie do cc, ponieważ mam trombofilie wrodzona. A z zdrugiej strony niepowinnam rodzic sn , ponieważ mam wykryte paciorkowce. I co teraz ? Mialam paciorkowce zaleczone jednak znowu się ilość zwiększa dosyć sporo. Będę konsultowała z lekarzem oczywiście ale na ta chwile nie wiem co gorsze.
Syn sie urodził sn , od razu po antybiotyk , wysokie crp. Po miesiącu zapalenie płuc, i problemy z migdałkami. Najprawdopodobniej od paciorkowce wlasnie. Nie chce narażać dziecka na takie przeżycia.
 
Do góry