reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORÓD - nasze pytania, wątpliwości, obawy...

Dla mnie tez to chyba jedyne czego sie boje.Ten czas.... To musi byc strasznie meczace tyle godzin czekania ,boli i w ogole :p szkoda ,ze nie jest tak jak na filmach ,ze jedziesz do szpitala bo masz bole i od razu na porodowke i zaczynasz rodzic ::) ;)
 
reklama
Czasem w zyciu tez tak jest, aj mojego syneczka, Swietej pamieci, rodzilam 30 minut od wezwania karetki!!!
 
Ja moją córcię rodziłam może 20 minut ale w sumie trwało to 12 godzin od odejścia wód płodowych-koszmar myślałam że umrę.Mam nadzieję że teraz przy drugim będzie lepiej bo człowiek już mniej więcej wie jak rodzić.Ale mówię to co przeszłam to szok.Tłumaczę sobie to tym że nie ja pierwsza i nie ostatnia wszystkie jesteśmy do tego stworzone :)
Ale mimo wszystko bardzo boję się porodu.Napiszcie czy to prawda że drugi poród jest lżejszy??????????????



 
pocieszam-prawie wszystki mówią że drugi łatwiejszy, wie się czego się spodziewać
 
To dobrze, że tak mówicie - "z drugim pójdzie łatwiej"...
tylko ciekawe dlaczego spora większość moich koleżanek po jednym porodzie nie zdecydowała się na drugie dziecko ...
 
ja choćby nie wiem co na razie uważam za pewnik drugie dziecko, chyba że organizm zdecyduje inaczej, ale na razie żadne cierpienia mnie nie zniechęcają (może dlatego że ich na razie niedoświadczyłam) :)
 
Ja sobie nie wyobrażam mieć tylko jednego dzidziusia... Może dlatego, że mój brat ma dwójkę, a moja siostra już trójkę... Zawsze raźniej dzieciakom jak mają rodzeństwo, a jak jest wesoło jak wszyscy zjadą się do moich rodziców ;D Cyrk ;D
 
reklama
Ja nie powiedziałam, że nie chce więcej dzieci? ;))
Moja ciocia ma 4 dzieci - 2 dziewczyny i 2 chłopaków - zawsze zazdrościłam im tej więzi między nimi, coś wspaniałego.
My chcemy min dwoje :))
 
Do góry