reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród rodzinny

też myślałam o porodzie w wodzie ale trochę się znięchęciłam,jednym z takich powodów jest np to że po porodzie dziecko musi pływać pod tą wodą(na pewno już nie najczystszą) przez około 2 min aż pępowina przestanie "żyć" i dopiero można je wyciągnąć z wody.Czytałam to w gazecie dla mam. No ale na pewno ten poród jest o wiele mniej bolesny i dla matki i dla dziecka. ps.myślałam że taki poród jest bezpłatny!
 
reklama
Czytałam w gazecie ''Twoje 9 miesięcy'', że prawie w każdym szpitalu znieczulenie jest płatne,ok.500zł. Ja chciałabym urodzić bez znieczulenia.Muszę brać też pod uwagę cc,bo mały się obraca i raz leży dobrze a raz miednicowo. Czas pokaże.
 
oj dziewczyny cc tez zalezy od szpitala ja rodziłam w pruszkowie i akurat byli tacy lekarze ze nawet za opłatą niechcieli mi jej robić mowili tylko natura a ja ca łe 24 godziny porodu miała tylko bóle z krzyza to coś najgorszego byłam tak wycieńczina ze na koniec nawet połozna kładłami się na brzuch a kacper niechciał wyjść i musieli urzyć wakum naszczęscie maja juz silikonowy a to dlatego ze mały zaparł sie ręką i naturanie w zaden sposób a na cc juz wtedy było zapoźno,a z tymi przśpieszacami porodu to tez jest róznie na mnie niedziałały wcale na dodatek rodziłam przy 7,5 cm taka miałam uparta szyjkę a oni cc nieeee i widzicie jak to z cc jest
 
Monika1313m to ja Ci nie zazdroszczę,trafiłaś chyba do kiepskiego szpitala,ciekawa jestem gdyby to lekarze mieli tak rodzić i czy upierali by się przy naturze!!!
Beata1 aż taki wysoki koszt!!albo teraz zacznę zbierać albo naturalnie :) (na pewno faceci obciążyli to znieczulenie taką kwotą ;) gdyby to oni rodzili to byłoby za darmo!!:D )
Ale już nie narzekam na facetów bo gdyby nie mój małż to nie byłoby tego cuda w brzuszku
 
podobno sa plany ze bedzie znieczunie za darmo ale to marzenia na razie.
m1313m - dobrze ze szczesliwie sie skonczylo , bo przez takich durnych lekarzy to czesto sa tragedie!
 
właśnie odwiedziłam stronkę szpitala w którym chciałabym rodzić okazuje się że można nawet w wodzie,napisałam tak w ogóle do nich maila na temat szkoły rodzenia ciekawe czy odpiszą zanim urodzę ;) chyba że ktoś ma jakieś informacje na temat takich szkół ze śląska(najlepiej katowice :) )
 
Co do porodu rodzinnego, na samym początku ciąży mój mężczyzna powiedział, że nie chce, bo nie da rady, a ja stwierdziłam, że przy nim może nie będę mogła się skoncentrować, więc bylismy zgodni. Teraz jednak coraz bardziej zastanawiam się, czy nie będzie mi potrzebny... i mam wątpliwości. Ale jeszcze trochę czasu zostało... :) W ogóle jestem stuprocentowo zdecydowana na poród w wodzie, mimo kosztów, mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnych przeciwskazań... A cesarki na życzenie nie mogę pojąć, mimo zę nie należę do tych, co się w ogóle bólu nie boją... :)
Pazdrawiam!!!
 
My chcemy rodzic razem ale jutro ide do okulisty i sie dowiem czy moja dosc duza wada wzroku nie stanie na przeszkodzie rodzenia normalnie.Jesli nie to trudno zrobia mi ciach i wyciagna bobaska ale na pewno nie zgodze sie na ogolne znieczulkenie bo chce widziec od razu malego.
 
reklama
Anulka mnie też moja gina wysyła do okulisty i też min.z tego powodu co Ty.MOże też wyśle mnie na ekg kiedy jej powiem że dosyć często robi mi się słabo i mam największą ochotę zemdleć w miejscach publicznych,co zawsze przeraża moją kumpelę kiedy razem wychodzimy :) jest bardzo zabawna kiedy szuka mi miejsca i nawet kiedy nie trzeba to na siłę mnie gdzieś sadza :D
 
Do góry