reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poronienie wczesnej ciąży

Przykro mi. Poczekaj na wyniki jesli nie bedzie przeciwwskazań to próbuj dalej. Po 3 poronieniu jest to uznawane za poronienie nawracające i wtedy inaczej prowadzi sie taką ciąże. Są lekarze którzy juz po dwoch dają leki porozmawiaj z lekarzem on lepiej ci pomoże niz my. Mam badzieję że za następnym razem się uda :)
 
reklama
Ja miałam problemy z zajściem w ciąże ale jak juz zaszłam to nie było większego problemu jednak kolejne ciąże 3 razy poroniłam ok 8 tyg 6 tyg i 12 tyg 2 razy miałam łyżeczkowanie po zabiegu lekarze zalecają ok 6 mc przerwę w staraniach bez łyżeczkowania od razu . natomiast tu należało by zrobić badania i poszukac przyczyny poronień można owszem próbowac może się uda ale ja znalazłam u nas była to bakteria mycoplasma ureoplasma przeleczyli mnie antybiotykiem 3 tyg i męża też miałam tez między czasie histeroskopie i sprawdzali drożność jajowodów nacinali mi otoczke jajników czy cos takiego ale od razu w ciąże nie zaszłam poddałam sie po wielu latach walki miałam już dość wziełam sie za siebie i zapomniałam o dziecku jednego syna juz miałam wtedy 11 letniego wiec uznałam że tak musi zostać i wtedy pojawiła sie ciąża bez leczenia cud !! pojawiło sie krwawienie myslałam że to juz koniec bo to był krwotok ale dzis syn ma 2,5 roku prawie i jest super facetem:) wiec walczcie szukajcie przyczyn bo nic nie dzieje sie bez przyczyny ale nie blokujcie sie bo blokada psychiczna również tu moze nam przeszkadzac. Powodzenia
 
Przykro mi. Poczekaj na wyniki jesli nie bedzie przeciwwskazań to próbuj dalej. Po 3 poronieniu jest to uznawane za poronienie nawracające i wtedy inaczej prowadzi sie taką ciąże. Są lekarze którzy juz po dwoch dają leki porozmawiaj z lekarzem on lepiej ci pomoże niz my. Mam badzieję że za następnym razem się uda :)[/QUoczywiscie że lekarz mi powie cos wiecej ale i tak jestem wdzieczna Tobie i innym dziewczyna za to ze zainteresowały sie moim postem :)
 
Do góry