reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poważne rozmowy

SIABA

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Naja miło mi że bierzesz moją stronę aczkolwiek ja swojego posta traktuję jak żartobliwy prztyczek i jak już wcześniej pisałam moim celem nie było zrobienie żadnej z zainteresowanych przykrości czy krzywdy. Kindzia jak byś dobrze przeczytała mój post to wiedziałabyś że nie odnoszę się tylko do tego wątku a generalnie do postów Liriel i Agnexx, chyba że chcesz mi zabronić z korzystania rónież z innych wątków :) a może całkiem z Babyboom :)

reklama

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Siaba, ja po prostu nie lubie, kiedy ktos uderza w ton 'jak ci sie nie podoba to zabieraj zabawki i idz do innej piaskownicy' :)

A

Agnexx

Gość
Siaba, ja właśnie humorystycznie odebrałam Twoją wypowiedź i chcę, abys wiedziała, że w żaden sposób mnie nie dotknęłaś. A nawet zwróciłaś uwagę na to, że mam tyle na forum nie pisać... ;D ;D ;D

KINDZIA100

Fan(ka)
Miasto
Deventer NL
Rozwiązania
0
ehhh wy chyba same nie wiecie czego chcecie :p .............
interpretujecie moj list jak chcecie,ale to wasza sprawa :-[
milego dnia

minozka

Rozwiązania
0
he jkobietki, mi chodziło o poważne rozmowy z naszymi mężczyznami!!! a tu się zrobiło poważnie z innego powodu

Przeczytałam wasze wypowiedzi i tak sobie myslę... przeciez jestem tylko człoiekiem, kobietą która równiez ma prawo mieć lepsze lub gorsze dni. I nie chcę miec męża który przychodzi do domu, zje obiad, pobawi się przez 10 min. z dzieckiem idzie spać/grać na kompie (dowolne skreślić). Nie chcę mieć na głowie wszystkiego: opieki nad dzićmi, sprzątania, gotowania, prania, prasowania, myśleniu jak związac koniec z końcem, za co opłacić rachunki etc.
to że chcę porozmawiać to dla mnie rzecz naturalna, bo nie bede się pytac trzylatki o rzeczy które dotycza tylko mnie i mojego męża.

I wiecie co zrobiłam... zbuntowałam sie!
Sprzątam raz na kilka dni, obiad robię dzieciom, wyprać i owszem..ale uprasować, tylko to co jest potrzebne (sterta czeka... nie wiem na kogo)
I doczekałam się na słowa: musimy porozmawiać! było to pare dni temu... do tej pory czekam... ciekawe czy sie doczekam i na ile starczy mi cierpliwości.

A

Agnexx

Gość
minozka, u mnie ten sposób działa. ;) Jak nie sprzątam przez tydzień i nie ma czystych szklanek, to mój mąż od razu pyta, co się dzieje ;D Wtedy zaczynam wylewac swoje zastrzeżenia do niego i sprawa załatwiona....... co prawda w połowie, bo i tak wszystko muszę robić sama, ale przynajmniej mąż zdaje sobie sprawę, ile mam codziennie do zrobienia. ::)

Liriel

Rozwiązania
0
Dobra dziewczyny, koniec narzekania. Popatrzyłam ostatnio trochę krytyczniej na siebie (i nie ukrywam, że post SIABY w dużej mierze się do tego przyczynił). Kurde...nasi mężowie zapie****ają w pracy przez osiem godzin, wracają zmęczeni do domu, a my siedzimy w nim cały dzień i jeszcze narzekamy, że mąż po robocie nie chce nam pomóc w tym czy w tamtym. Facetom należy się jednak wyrozumiałość i sprawiedliwość. Przecież wiadomo, że po powrocie z pracy nie będzie im sie chciało gotować, sprzątać, zmywać, odkurzać i Bóg wie czego jeszcze robić. Inna sprawa, że mogliby nas też docenić od czasu do czasu, pochwalić za porządek, czy dobry obiad. W każdym razie podjęłam postanowienie, że zanim zacznę narzekać na męża ugryzę się w język (bądź palce w przypadku odpowiedzi na forum) i zastanowie się, czy moje pretensje są słuszne.

Dzięki SIABA!!!!

reklama

minozka

Rozwiązania
0
Liriel... ale jak kobieta wraca z pracy, to po obiedzie nie kładzie się odpocząć, tylko zapierdziela dalej tym razem w domu.

Nie mam nic przeciwko temu, by mój mąż zdrzemnął się po pracy czy pograł na kompie, czy co tam tylko sobie chce, POD JEDNYM WARUNKIEM: wszystko z umiarem,
Ja też mam prawo odpocząć sobie (w sposób który mi odpowiada) jak on wróci, tylko dlaczego nigdy tak się nie dzieje? Bo nie mam na to czasu!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Filmiki, fotki - poważne i dla rozluźnienia Dzieci urodzone w październiku 2013 80
Misslena Poważne problemy przy karmieniu:( Pomocy:(:(! Żywienie 14
iwon3004 Wychowawczy urlop.... macierzyński... i sprawy poważne dzieci urodzone w lipcu'09 108
Frutisek wielka niewiadoma,poważne dylematy Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 14
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 8
aniaslu Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia. Temat tygodnia 11
aniaslu Przemoc w związku. Tej rozmowy musisz posłuchać. Może komuś pomożesz. Temat tygodnia 0
aniaslu Rozmowy o wszystkim - prywatnie Rozmowy o wszystkim i o niczym 4101
Kazumi Lipcowe Mamusie 2020 prywatnie - lista i rozmowy Lipcowe mamusie 2020 6649
aniaslu Dalsze rozmowy staraczek 2017 Staraczki 2017 Ciąg Dalszy... 896
G Rozmowy o wszystkim i niczym Staramy się 14452
M Rozmowy z kimś interesującym w jesienne wieczory Białystok 1
JadwigaKijak Szukam rodziców do grupy focusowej - 50zł za 2h rozmowy Śląsk 0
M Rozmowy na temat szczepien Dzieci urodzone w kwietniu 2014 59
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
majqa1 4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :) Przedszkolaki 226
justinkowa Prośba o rozmowy na gg. Możesz pomóc...zobacz 7
B Brak tematów do rozmowy w związku. Wypalenie? Relacje rodzinne 2
M Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :) Początek szkoły 220
kruszki Rozmowy na temat wózków :) Archiwum sierpień 2012 713
A Intymne rozmowy listopadówek. Dzieci urodzone w listopadzie 2011 857
kamilaedi Rozmowy o karmieniu piersią / butelką Dzieci urodzone w marcu 2012 446
umi2 Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków Jedynacy 2817
adddaaa Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2011 2929
K Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku Staramy się 4608
K Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży Ciąża, poród, połóg 923
D Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 436
mamoośka Codzienne rozmowy Samotnych rodziców Archiwum Samodzielnych rodziców 25710
J Rozmowy (nie)kontrolowane Zwierzenia 54