reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

reklama
Dziewczynki a ja tak z innej beczki... macie jakieś roztępy??? Bo ja mam ;( wprawdzie nie są to jakieś grube sine krechy, tylko białe świecące kreseczki - ale ich nienawidzę. Normalnie szok!!! Po Hubercie miałam oarę teraz doszło więcej. Kupiłam sobie taki kremik, w aptece mi go dziewczyna strasznie doradzała. Także kurację sobie zacznę jak wyjdę ze szpitala. Znacie coś dobrego i skutecznego???
17428.jpg

kochana co prawda tego kremiku nie miałam, jutro muszę sobie kupic ale szczerze polecam kosmetyki tej firmy, wypróbowałam kilka i naprawde są super, więc pewnie bedziesz zadowolona, ja też muszę go wypróbowac
 
Ja tez stosowałam krem przeciwko rozstepom tej firmy, dla mnie rewelacja i zamierzam kupic cos po ciazy na brzuszek zeby sie ładnie wstapił i ujedrnił...
 
jeju marta zazdroszczę ci okrutnie!!! ja tam wyglądam dalej jakbym w ciązy była z tą różnicą, że już brzuch nieco mniejszy jest a jak odsłonie to wisi flak! ogólnie moje ciało wygląda masakrycznie!! i cały czas ryczę z tego powodu!!
 
małpko mi też po ciąży został flak zamiast brzuszka- masakrycznie to wygląda czasami nawet płakać mi sie chce że już nie będzie taki ładny i zgrabny jak kiedyś... a do tego rozstępy-obłęd normalnie

ogólnie co do wagi to po ciąży zostało mi 7 kg (zrzuciłam 11)ale to może nawet i lepiej bo miałam małą niedowagę... bez problemu mieszczę się w ciuchy z przed ciąży i może nawet lepiej leżą i nie wyglądam już jak "kulturysta z oświęcimia"
 
Ja to nawet dziś przymierzyłam swoje spodnie i wchodzę!!! :) Jestem prze szczęśliwa. A zważę się jutro, bo dziś zapomniałam, a zawsze na czczo to robię :)

Zważyłam się... 56,2, czyli 4 kg, mąż mówi, że 2 kg to cycki ;P Ciekawe ile będzie jutro rano bez jedzonka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jeju marta zazdroszczę ci okrutnie!!! ja tam wyglądam dalej jakbym w ciązy była z tą różnicą, że już brzuch nieco mniejszy jest a jak odsłonie to wisi flak! ogólnie moje ciało wygląda masakrycznie!! i cały czas ryczę z tego powodu!!
małpko u mnie to samo a dodatkowo mega celulit na pupie...naprawdę mega :( muszę się za siebie wziąć bo tak dłużej być nie może....kremik i ćwiczenia ale nie mam na to drugie siły....czas leczy rany....zaczne od przyszłego tygodnia :):):)

rozstępów nie mam ale za to 8 kg do przodu...i to w cyckach nie jest :)
chciałam dzisiaj dżinsy założyć....marzenie jeszcze przez kilka tygodni....masakra!!!!!!!!

Byle do przodu laski z każdym dniem będzie lepiej.......
 
Do góry