reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

ee zrobiłam sałatke:-) nawet dobra
..pekinska, papryka , ogórek, cebulka, nawet jajko dałam:-p
a sos taki pokręcony z jogurtu, koncentratu, musztardy i przypraw -masakra, że wogóle zjadliwy wyszedł:-D
a pizze zrobie w piątek to się pochwalę bo teraz to muszę wyjeść tą sałatkę i mam jeszcze zupę jarzynową!
aa ja idę 5/5
i mam pełną miske owoców( w tym jabłek):-(ja bym z chęcią zjadła a moja wstrętna Blanucha nie chcę nic!!!:wściekła/y:
 
reklama
Laski robiłam na obiadek tortille i wyszła nieziemska:-)
Nawet mój ukochany się zajadał.
Podam Wam przepis:
Tortilla z kurczakiem – (PW)

Placki:
1 jajko
6 łyżek otrąb owsianych (zmielone)
Pół szkl. Mleka (ja lałam na oko, żeby ciasto było w miarę gęste, ale też nie żadkie)
Szczypta soli

Sos czosnkowy:
3 łyżki jogurtu naturalnego
Czosnek w proszku
Pieprz
Sól

Wkład:
½ kg piersi z kuraka
Przyprawa do grosa
Kapusta pekińska
Pomidor
Ogórek

Dla mnie rewelacja:tak:
 
Kredka - ja przechodze na1/1....bo mi waga stanela!a na forum wyczytalam, ze tak mozna rozruszac metabolizm...zobaczymy, bo kryzys trwa i grzeszki sie zdarzaja...od kiedy doszlam do wagi z przed ciazy...
 
no ja trochę poczytałam o tym 1/1 i tez na to przejdę , może cos ruszy bo też mam zastój , no i może pokusa na grzeszki będzie mniejsza.
 
dziewczyna ja też jestem 1/1 - 5 dni na samym białku bym nie wytrzymała

a robiłam sernik Dukana, pychota tylko nie kupiłam tej mazeiny i dałam budyń (to taki grzeszek) i twaróg dałam mielony 4% tłuszczu (to drugi grzeszek) ale takie drobne grzeszki a taka przyjemność ;-)
 
Kasielle - do 4% jest w porzadku..gdzies nawet czytalam, ze lepiej dla skory...ja tutaj moge dostac tylko 3 m-3.5 %....
to nie grzechy...ja wczoraj zjadlam wegetarianskiego wrapa w burger kingu....do domu bylo jeszce daleko, an atym parkingu nic innego nie mieli...to jest grzech!

ale od dzisiaj poprawa!i musze sie z woda pilnowac, bo cos mi ostatnio nie idzie...

a wczoraj upieklam to
Forum diety dr Dukana • Zobacz temat - cebulaczki Marysi

na cieplo mi nie smakowaly, ale jak przestygly - moze byc, zawsze cos innego..tylko mnie juz dobija smak jogurtu naturalnego, wszedzie czuje ten kwas
 
Ja lece 5/5, i dzis sie nie zorientowłam ze zaczynam PW i dopiero o 18 zjadłam warzywo. Ja zastojów nie mam, ale wolno chudne.Mi ten tryb odpowiada, ja zwolenniekiem warzyw nie jestem, no ale jem

alcia ja tez z woda się nie pilnuje, mało pije ostatnio, wiecej herbaty, muszę zaczac sie pilonowac bo butelka 2-3 dni stoi:/ nosz, nie lubie wody.

Mam znajomą która schudła uwaga 10 dni I fazy - 10 kilo
kolejne 2 miesiace 2 kilo :( to dopiero zastój, utrwaliła w święta pojadła i w sumie ma 10 na minusie bo 2 przytyla. Ale ona jadła parówki cielece( widomo ze tam tłuszczu w bród), słodziła cukrem raz dziennie kawe, niejadła nabiału bo myślała ze nie można, no ale wtedy nie miała neta wiec nie wiedziała i przepisów nie znała, Tyle ze ona ma naprawde dużo do zrzucenia, muszę jej podrzucic link do forum dukana bo mówiła ze chyba zacznie na nowo.

a ja wczoraj sernik robiłam

ja pisałam ze grzzesze, próbuje obiadki Olafa, marchew z jabłuszkiem jest pyszna, jagody też :D hehehhe a tak to nie mam na sumieniu grzeszków innych, ale w sumie to grzesze bo owocki próbuje:)

po tych jog. owocowych ( dziewczyny na forum jedzą) nie tyje po satino też nie, a mojej mamy znajomy z pracy też dukanuje i je nawet kefiry z jovi które maja cukier w składzie, mama sie smiała ze wymyślałam, bo włozyłam je do koszyka, bo ona mówi ze widzi ze On je je, ale patrze cukier, wiec wyłozyłam, on też ładnie chudnie, ale jak sie waży 140 kilo to co tu sie dziwic.
u mnie w lodówce jeszcze 8 tych jovi i 2 satino, zapasy mam jak nic:) pychota

jutro tortille robie, juz piers pokrojona w przyprawei gyros lezy, znalazłam bez cukru z vegety.

mi waga padła tzn bateria, płace za jedna 10 zł,a na allegro są po złotówce tej samej firmy i wszystko identyczne to sobie zamówiłam 5 :D heheh bede miałą na 5 miesiecy, moja waga walnięta, muszę opierac o sciane a i tak sie sama włacza i sobie waży;/ dlatego baterie padaja szybko.
 
masakra!!!!!!:szok: zrobiłam pizze! hmmmm..wyrób pizzopodobny raczej!!!pojechały mi się przepisy i to co wyszło to masakra!!przekroczyłam mięsięczną normę otrębów i skrobi:-psuma sumarum to mogłabym z czystym sumieniem chyba zjeść kawał zwykłej pizzy i byłby spokój!!!a tak narobiłam się jak głupia, od samego rana tylko latam i dopiero teraz usiadłam, kregosłup mi padł:-(a pyszna pizza normalna się "marnuje" i czeka na starego!! zjadłam tego a'la placka z farszem nie powiem żeby było niedobre ale jak cały dzień nie jadłam to i ***** w papierku by mi smakowało:sorry:no i z tej złości wziełam sobie ketchup do tej pizzy:crazy: super tylko mi pogratulować!!!
 
reklama
Do góry