reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

agata077

Czerwcowa mama 2009
Dołączył(a)
15 Grudzień 2007
Postów
1 590
również pozwoliłam sobie założyć wątek i zaczne o sobie :)

Mam 31 lat i to moj 4 dziecko:)razem z mężem i dzieciakami mieszkamy w Anglii i tutaj doczekamy swojej starości z zamiłowania i może kiedys z zawodu jestem psychologiem(została obrona dyplomu niestety w marzeniach :( :)
 
reklama
Czesc!
Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona.
Wlasnie wczoraj dowiedzialam sie, ze bede mama po raz drugi.
Mam 24 lata, synek w lutym skonczy 3 latka. W zwiazku z tym pomyslelismy, ze moze dobrze bylo by sprawic mu rodzenstwo.
Z moich obliczen wynika, ze teoretycznie porod czeka mnie okolo 20.06.2009.
Pozdrawiam
 
Lat 28, mamusia będę po raz drugi:) pierwsza córka Otylia z czerwca 2006 a teraz zamarzyło nam sie rodzeństwo dla niej:)
 
Witajcie.
Mam na imię Justyna i mam 26 lat. Jestem mamą 2,5 letniego synka Kubusia. Razem z mężem doszliśmy do wniosku, że to odpowiedni czas by sprawić mu rodzeństwo (marzy mi się córeczka :-)) i ... udało się za pierwszym podejściem. Synek urodził się w maju, teraz drugi bąbelek przyjdzie na świat w czerwcu... idealna pora roku :tak: Pozdrawiam serdecznie.
 
Witajcie
mam 25 lat (jeszcze przez chwilkę), razem z małżem mieszkamy w Warszawie i bardzo chcieliśmy mieć w końcu maleństwo, jesteśmy 2 lata po ślubie i to nasze pierwsze dziecko:-)
 
Czesc Dziewczyny.

Ja mam 27 lat i to moja druga ciaza. Niestety w czasie pierwszej dzidzius przestal sie rozwijac w 5 tyg i musialam miec zabieg:-(. Teraz b sie boje ale jestem pelna nadziei i dobrych mysli! Wierze ze sie uda!!!:happy2:
 
Ostatnia edycja:
No to teraz słów kilka o mnie:

nie nazywam sie ingrid ale mam 31 lat i jestem mamą małej Helenki (7 miesięcy stażu). Na moje niedawne urodziny zrobiłam sobie prezent w postaci dobrze zdanego testu na ciążarówkę :)) i za krótki moment (tych osiem miesięcy przemknie prędko, zobaczycie) będę miała w domu dwa maluchy- jeden niewiele starszy od drugiego. Ale taki szalony był plan więc teraz tylko cieszyc sie i zgrzytać w ukryciu zębami :happy: .
Mieszkamy w UK od ponad dwóch lat i narazie nie myslimy o zmianie.
Z wykształcenia dziennikarz, z zawodu bywam czym popadnie- od księgowej po kucharza. Obecnie pędzę radosny żywot w domu doglądając Helenki.
Pozdrawiam
 
To ja się też przedstawię:
Ja jestem Ela, mam 31 lat. O dziecko staraliśmy się z mężem od 6 lat, ta ciąża na nasze drugie podejście, pierwszą straciliśmy 2 lata temu:(. Mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze, bo zachodzenie w ciążę ciężko nam wychodzi... Od prawie roku mieszkam w Kopenhadze, więc przy okazji będę mogła sprawdzić tutejszą służbę zdrowia - ponoć bliżej jej do angielskiej niestety.

Pozdrowionka
 
Meava gratuluje i trzymam kciuki za wszystkie mamy.
Jezeli
sluzba zdrowia w Kopenhadze jest taka jak w Anglii a angielska jak irlandzka to nie ma sie chyba czego bac. Tutaj przynajmniej ciazaroeki maja mnostwo praw.
 
reklama
Witam wszystkich!
To teraz ja :)
Nazywam się Justyna i to będzie nasz pierwsz dzidzius....Zdecydowaliśmy się dwa lata po ślubie i udało się w błyskawicznym tempie :)
Termin na 12.06.2009 lekarz nam określił.
Pozdrawiam wszystkie czerwcowe i nie tylko MAMY!!!
 
Do góry