reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznanianki :)

reklama
a ja jestem Anka mam 24 lata, Ewulka lat 5 i Kiniuśka lat 2:)poznanianka od końca maja 2003roku,męzatka od końca maja 2003 nie wiem czy 30 czy 31:) i nie wiem co jeszcze aha na głuszynie miszkamy:)choć mój mąż wojskowym nie jest, do teściówki nic nie mam:)aha,a pochodzę z Będzina:)woj. śląskie...nananana aha studiuję fil pol:))))))
 
Magda, lat 28, synek Mateuszek 5.5 miesiąca, obecnie w domu ale od stycznia wracam do pracy
w Poznaniu od 1999r., mężatka od 2004r.

witajcie :)
 
postanowilam dopisac sie i ja do listy mamuś z Poznania.
Ilona lat 22... mężatka.... mamuśka prawie dwu miesiecznego Filippa:) mieszkamy czasami na Grunwaldzie. w Poznaniu od kwietnia. i musze jak narzie zakonczyc pisanie bo mały sie rozplakał:p
 
Jestem kolejną mamą z Poznania. Mam na imię Małgosia, 22 miesięcznego synka Franka i Prawie narodzonej Michalinki :) Cieplutkie pozdrowienia!
 
Witam serdecznie :-)
Bardzo chętnie dołącze do Mam - Poznanianek.
Jestem przyszłą Mamusią z Poznania - Winogrady, oraz jakby to napisać ze Swarzędza :-) Bywam tu i tu ;-) Jednak wychowałam się w Swarzędzu.
Mam na imię Agata - 20 lat, a mój partner to Bartosz - 22 lata.
W kwietniu 2009r. zostaniemy rodzicami :-D
Już nie mogę się doczekać Naszego Maluszka, lub Naszej Kruszynki :-)
 
reklama
Witam serdecznie :-)
Bardzo chętnie dołącze do Mam - Poznanianek.
Jestem przyszłą Mamusią z Poznania - Winogrady, oraz jakby to napisać ze Swarzędza :-) Bywam tu i tu ;-) Jednak wychowałam się w Swarzędzu.
Mam na imię Agata - 20 lat, a mój partner to Bartosz - 22 lata.
W kwietniu 2009r. zostaniemy rodzicami :-D
Już nie mogę się doczekać Naszego Maluszka, lub Naszej Kruszynki :-)


witamy kolejna nowa mamę i gratuluje !!!!!!!!!!!! zapraszamy na inne watki :tak:
 
Do góry