reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 5-te urodziny dla Dziewczynki...

Ja polecam taśmy kreatywne, które jakiś czas temu odkryłam w sklepie. To są takie kolorowe taśmy samoprzylepne, którymi można oklejać różne przedmioty albo tworzyć zupełnie nowe. Moja córka jest zafascynowana. Co prawda ma 6 lat ale ciągle robi coś nowego- aktualnie "tworzy" domek dla lalek z kartonowego pudełka. Masa frajdy, a zabawa jest kreatywna i twórcza i nie wykosztujesz się bardzo bo jedna taśma kosztuje ok 20zł, a starcza na sporo oklejania:)
 
reklama
Kiulik ja znalazłam w normalnym markecie, ale później poszperałam w necie i znalazłam w sklepie internetowym więcej wzorów więc teraz zamawiam przez neta. Wystarczy, że wpiszesz sobie w google "taśmy kreatywne"
 
na pewno też:) ale nie uogólniajmy, nie wszystkie:) chociaż faktycznie jest szał na te lalki i pojawia się ich coraz więcej (łącznie z wszelkimi podróbkami) i coraz więcej akcesoria do nich i wszelakich innych różności:)
 
Mnie te laki też się nie podobają, bo są po prostu brzydkie, ale zaraz pewnie przyjdzie nowa moda na kolejne lalki i też będzie szał, tylko musi się nowa bajka pojawić:)
 
A może kupić coś z czym dziecko mogłoby poszaleć na podwórku. Myślę, że np. rower czy hulajnoga na pewno sprawiły by radość dziecku. Przed zakupem warto jednak spytać rodziców czy dziecko, aby nie ma już którejś z tych rzeczy i czy w ogóle to dobry pomysł. Bo wiadomo, że kupno roweru czy hulajnogi to nie mały wydatek i szkoda żeby potem zakup się marnował jak będzie nie trafiony.
 
reklama
Ja kupiłam swojej córeczce piękne pantofelki od firmy Memo model Cindirella. Są cudowne! Spodobają się każdej dziewczynce:)
 
Do góry