reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 6-te urodziny...??

reklama
Dla dziewczynki może być coś związanego z nauką, dziewczynki często są ambitne. Ja mojej chrześnicy kupiłam na mikołajki Karty obrazkowe Angielski w zagadkach dla 6-8-latków - to karty połaczone ze sobą śrubą, z jednej strony są zagadki po angielsku, a z drugiej odpowiedzi i tłumaczenie. Bardzo fajna zabawka, młoda się chętnie tym bawi i dumnie powtarza ile się nauczyła. Polecam! :) Widziałam to też w większych zestawach, zdaje się SuperPakiet, jeśli chciałabym podarować coś okazalszego :)
 
moja chrzesnica 6 letnia zbiera petshopy. lubi malować, spiewac, wiec wszystko co rozwija ją w tym kierunku sprawia jej radosc, nawet zwykła kolorowanka. mozna zapytac rodziców czy czegos akurat nie potrzebuja dla małej, moze ubran?
 
Dla dziewczynki fajne są zestawy do robienia biżuterii z koralikami:) Jakiś czas temu kupowałam takie w ToysRUs, teraz z tego co wiem z fb jest jakaś większa promocja tam na różne zabawki:) A taki właśnie prezent to nie tylko dobra zabawa, ale też ćwiczenia rączek, paluszków (małej motoryki) w okresie "największej" nauki pisania:)
 
O czym marzą 6 latki? Zabawki oczywiście zabawki. Teraz jest tyle różnych zabawek że tylko wybierać :D samochodziki na sterowanie radiowe dla chłopców :D to jest świetny wybór :)
 
Kiedyś był problem, bo nie było za bardzo wyboru, a teraz jest inny problem - zbyt duży wybór :D. Ciężko jest coś wybrać, więc warto podpytać dziecko o czym marzy, żeby prezent był trafiony i posłużył dłużej niż 5 minut :)
 
przypomniałam sobie za najlepszy prezent niemal w każdym wieku to klocki LEGO ;-)

co do sterowanych modeli to te naprawdę fajne zwykle są odpowiednie dla starszych dzieci (minimum 8 lat i więcej)
 
reklama
Z takich klocków, to najlepiej żeby to były jakieś zabawki edukacyjne np jakieś układanki które uczą czegoś ciekawego.
 
Do góry