reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem ze spaniem

Coś w tym jest, bo moja Majeczka do 5 miesiąca spała dobrze,a teraz od kilku miesięcy śpi fatalnie, teraz na szczęście trochę zaczyna spać lepiej. Ale muszę ja brać do nas nad ranem,bo krzyczy- "mami, taty!!!!" , czasem przenoszę ją znowu do łóżeczka i tak w kółko.
 
reklama
czyli nie jestem jedyna w tym temacie, mam nadzieje ze szybko sie to ureguluje bo inaczej sie wykończe, czsami mam juz dosyć
 
ja też śpię z Tomkiem, bo inaczej zwariowałabym, jak śpi z nami, to pobudki są rzadsze, a jak u siebie w łózeczku śpi,to co 40 minut. dziś nawet późno położyłam go spać, bo po 20 a i tak się budził....
 
Witam

U nas tez problem ze spanie jest. Zuzia za 4 dni kączy rok a wstaje jeszcze pare razy w nocy. Wczoraj np miała tylko jedną drzemkę i myslałam ze jak bedzie zmęczona to bedzie lepiej spała, ale nic mylnego, budziła się co godzinę .Płakała, marudziła. Jestem ciekawa kiedy to się skączy:baffled:
 
Franio ma skończone 5 miesiecy do tej pory nie było wiekszych problemów z nocnym spaniem budzil sie 2-3 razy ( popic pierś). Od tygodnia totalna zmiana Mały budzi się 6-8 razy. Nie wiem czym może byc to spowodowane po wypiciu piersi jednej i drugiej siegam juz po butelkę, ale i to nie przynosi efektu. Czy to mogą być pierwsze oznaki rosnacego ząbka?
 
Bardzo prawdopodobne że to ząbki nawet powiedziałabym 90% a pozostałe 10% ale też możliwe to że po prostu twój maluch sobie dorucił kilka posiłków, ot tak sobie. My mieliśmy tak 3 razy, ni z tąd ni z owąd mały zaczął się budzić lub poprzestawiały mu się totalnie godziny snu (Ignaś od 4 mca przesypiał całe noce bez przerwy).
A dajesz tylko pierś czy też czasami butelkę bo może on potrzebuje na noc zjeść coś z kleikiem lub kaszką.
 
W dzień je i pierś i mleko z butli ostanio włączylam też jabłko, marchewke z ziemniaczkiem, i inne smakolyki ze słoiczków, na noc po kąpieli dostaje kaszkę i do tej pory mu wystarczało trochę piersi w nocy, ale chyba to i ząbki i troszke glodnawy bo dziś dostał w nocy 120 butlę mleka i było troszkę lepiej( 5 przebudzeń). Dzięki i czekamy na ten ząbek :)
 
U nas jest podobny problem do 5 miesiaca było super Franio juz nawet tylko 2 razy się budził w nocy i ja wyspana byłam a teraz 5-7 razy potrafi się przebudzić. Mam nadzieję, że to z czasem minie:)
 
reklama
Do góry