reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem ze spaniem

reklama
witam
byłam u pediatry Mowiłam o złym snie To kazała mi mleko z bebiko (daje takie bo tym był dokarmiany w szpitalu bo miałam pokarm dopiero w 3 dobie) na bebilon comfort ze niby lepsze i ze kolki i wzdecia nie beda mu dokuczac I tak sie zastanawiam Bo ja tylko dokarmiam na noc małego no i czasami jak mnie nie ma w domu to dostanie mleko sztuczne Dobrze sie rozwija, kolek juz nie ma tylko czasami zwdecia (no ale dorosli tez je czasami maja) czy jest sens TERAZ zmieniac na bebilon comfort Małody za niedługo bedzie miał 5 mies i juz jego pzrewód pokarmowy jest duuuzo lepszy Gdyby mi to mleko poleciła na poczatku jak młody płakał i miał kolki to bym bez wachania zmieniła no ale teraz jak ma 4,5mies jest sens to robic??No i nie ukrywam ze jak porównałam ceny bebiko a bebilon comfort to mnie troche zmroziło Narazie młody nie je duzo tego mleka tylko na noc i czasami 1 w dzien jak ja gdzies wybede a i tak idzie szybko opakowanie A jak wroce do pracy to troche tego mleczka bedzie wiecej dostawac wiec portwel moze dostac zadyszki a popoludniu na cycorku bedzie wiec i tak dostanie najlepsze co moze byc
Jak sadziecie zmienic czy nie??
(kurde jak pisze w tym dziale nie na temat to prosze mnie upomniec to zapytam gdzie indziej nie chciałam tylko znowu opistwac całej historii od nowa w innym miejscu forum)
zycze miłego dnia i z gory dziekuje za kazda odpowiedz
 
dział nie ten ale co tam na niemowlakach i tak jest bałagan:)
ja bym nie zmieniała mleka. Jak zmienisz to dopiero Ci się zacznie. U nas każda zmiana mleka była "odchorowywana" przez minimum dwa tygodnie. Płakanie, stękanie, niespanie, zaparcia albo biegunki na zmianę. Nawet mleko następne wprowadziłam znacznie później bo przy próbach były sensacje
 
własnie sie tego obawiam a poza tym juz widze ze jego ukł.pok. jest sprawniejszy bo z 15 kropel sabsimplex zeszłamgo na 10 a od dzisiaj daje 7 trochesie prezy ale moze sie szybko przyzwyczai a boje sie ze po zmianie mleka beda rewolucje Czytałam na forum o bebilon comfort i o zmianie mleka i nie jest to mleko takie idealne wiec zostasniemy przy bebiko
 
Do góry