reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

reklama
Ja miałam zupełnie odwrotnie mnie mąż cały czas dopytywał kiedy będziemy mogli i wcale nie musiałam namawiać to ja się martwiłam czy nie będzie bolało. Czekał na właściwa porę i był bardzo delikatny.
 
Mąż zapewne bardzo boi się, że mogłoby stać się coś złego. Porozmawiaj z nim szczerze, podpytaj. Przede wszystkim powiedz, że wciąż jesteś kobietą i potrzebujesz jego bliskości. Może warto zaaranżować miłą atmosferę, świeczki, nastrojowa muzyka?
 
no to prawda problem z potencją i ja mam ale właśnie szukam czegoś na erekcję słyszałem o jakimś żelu rekomendowanym przez specjalistów jak znajdę to napiszę pozdro
 
A nie lepiej udać się do specjalisty? Domyślam się, że możesz czuć się nieco skrępowany, ale leczenie farmakologiczne może być bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie tylko Ty masz problem z potencją.
 
no tak ale znowu mówic prosto w oczy gościowi o problemie ja nie lubie lekarzy nawet jak przyziebiony jestem to lecze sie domowym sposobem i mi zawsze mija każdy ma inne podejście
 
reklama
Do góry