reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z kupka:(((

wlasnie,mnie tez sie nie chce wierzyc,ze pokarm wchlania sie tak rewelacyjne i tez sie strasznie przy tym denerwuje to tak ja ja bym nie zalatwiala sie przez tydz.przeciez to nie jest mile uczucie...ja juz do swojej lekarki nie dzwonie bo az mi glupio po raz kolejny proscic ja o rade a ona i tak nic nowego mi nie powie.Dzisiaj juz wypila 100ml hipp na trawienie i robila baczki,ale widze,ze znowu zaczyna sie meczycja tez juz wypilam cala szkalnke tej herbatki ale przeciez nie moge poic dziecka sama herbata!!!bo w koncu zapomni jak smakuje mleko...a co to jest ta laktuloza???napisz co Wam dzisiaj powiedzial lekarz...
 
reklama
A co mozecie powiedziec o mleku bebiko omeno(chyba przekrecilam ostani wyraz)bo podobno ona poprawia trawienie,nie iwem czy mozna tak podac dziecku bez konsultacji z lekarzem...
 
Bebiko omneo stosuję "awaryjnie"w celu uzupełnienia naturalnego karmienia. jak do tej pory mleczko to nam nie zaszkodziło, a czy pomogło??..hmm..nie wydaje mi się-pewnie zależy to od układu pokarmowego maluszka..nie konsultowałam tego z lekarzem. kupiłam na własną rękę, a jak pytali czym dokarmiam, to mówili, ze okej.
Dziś tak jak wspominałam, byliśmy z Małym u lekarza kolejnego zresztą..z tą kupką w naszym przypadku to może być objaw alergii pokarmowej bo mały ma tzw. sapkę i ulewa, no i ma czkawki-które też bywają objawem alergii p. lekarka zapisała mu więc nutramigen. Jesli to alergia to ponoć nutramigen pomoże.. pożyjemy-zobaczymy..
 

Załączniki

  • S4028625.JPG
    S4028625.JPG
    259,6 KB · Wyświetleń: 86
Ja Bebiko Omneo mam zalecone przez pediatre ... daje mlodemu od samego poczatku prawie i wsio w porzadku :happy: ... a ze jest za bardzo tluste i mlody nie chce samego, mieszam pol na pol z Nan (oczywiscie za pozwoleniem pediatry ;-))
 
Ja chyba popadne niedlugo w jakos kupkowa paranoje....wczoraj dalam malej soczek marchwiowo-jablkowy i wiece co nawet grama kupki nie bylo...:(((jakos nie przejela sie,ze dostala ten soczek...moze dzisiaj sprobuje z tym mlekiem,bo ono podobno porawia trawienie
 
Znalazłam sposób na kupke u mojego maleństwa! Od kilku dni nie potrafi sie wykupkać bez pomocy czopka, a przy tym krzyczy z bólu. Dziś rano dałam mu na czczo (po 10 godzinach spania :eek: ) ale na czczo pare łykczków soczku jabłkowego z hippa (od 4 miesiaca) a po tym soczku czystą wode mineralna zagotowaną i przestudzona(troche wiecej łyczków),. Pozniej oczywiscie cycusia i .... ok 12 mały zrobił samodzielnie kupcie, nawet sporo. Jezeli odchodzicie od zmysłow to sprobujcie. Bo ja juz nie moglam patrzec jak moj brzdąc sie meczy...
 
To moze faktycznie to jest sposob,ja znowu rano musial podac czopka:baffled:juz nie mam sily a tak strasznie sie meczyla,ze nie moglam patrzec:-(
 
Hej dziewczyny!! może głupie pytanie ale skąd wiecie, że Wasze maluszki męczą się z powodu niemożności zrobienia kupki?? Mój mały teraz zaczął robić kupkę (kompot z jabłek, nutramigen) co kilka dni, ale wcześniej jak nie robił przez ok. 2tyg to nie zaobserwowałam jakiś oznak tego, że go to w jakikolwiek sposób męczyło..:confused:
 
reklama
Ja wiem bo widze jak malutka sie prezy,steka wklada duzo wysilku i nie moze stad wiem,ze chce zrobic kupke,a poza tym jak nie zrobi przez caly dzien lub dwa to jest marudna i wiem,ze to przez to,ze nie moze zrobic bo jak juz pojdzie to od razu humorek dopisuje:tak:i pogada,posmieje sie zupelnie inne dziecko.
 
Do góry