reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z piciem??!!

Julia pije około litr płynow.
Natomiast jesli chodzi o miod to mozna podac tylko mało i jesli nie ma reakcji alergicznej to mozna podawac.U nas nie ma.Jak tylko sie mała wykuruje to w nocy z mleka przechodzimy na wode albo sok w proporcji 1:8 czyli prawie woda.Zobacze jak bedzie,niestety ja tez bardzo boje sie o zabki:-(
 
reklama
Dawidek w koncu sie przekonał do niekapka ... ale nie z Aventu tylko z canpola Lovi ... teraz pije tylko z kubka, chyba ze do spania to z butelki ... a srednio w ciagu dnia wypija okolo 800 ml herbatki :sorry2:
 
Stasia kubek to zdecydowanie kapek :-D Jak tylko nie widzę, albo On myśli że nie widzę to kropi cały pokój jak ksiądz kropidłem. A jak rano nie chce mi się wyjść z łóżka to mnie też,:tak: wtedy nie mam wyjścia i wstaję.
Z butlą nie mamy problemu bo Staś nigdy nie używał takowej, a z kubka kapka sam przestawia się na normalny, uwielbia pić z tata sok ze szklanki, chłodną herbatę z tatowego kubka itd.
A w nocy jak się przebudzi i wyraźnie chce pić to tylko wodę mineralną.
 
Moja Gosia pije z bidonika. Oglądałam kiedyś program z fizjoterapeutą i mówił, żeby dzieci nie uczyć pić z niekapka bo ustnik jest tak zbudowany, że powoduje niepotrzebne napięcie mięsniowe co może powodować przyszłe problemy z mową (szczególnie dzieci, które mają jakieś wady np krzywy zgryz, cofniętą szczękę itp.)
www.uronef.pl :: - Forum :: Od kiedy kubek niekapek?
Gosia czasem też pije z normalnego kubeczka, ale na razie licho jej to wychodzi.
Gosi podaję do picia głównie wodę i codziennie dostaje przed południem 200 ml soku (bez cukru).
 
Do góry