reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje forumowych zmian

Mamy Prawa kobiet w ciązy, gdzie poruszamy sprawy formalne, więc zmienimy mu nazwę i bedziemy tam dalej pisać. Ma ktoś pomysł na fajną nazwę?
 
reklama
Ewitka jestem za tym aby nie tworzyć nowego tylko tak jak napisałałaś wszystko do jednego bo tak naprawde becikowe to kwestia jednego zaświadczenia a pesel nadaja przy akcie urodzenia wiec żadna filozofia to szkoda śmiecić

Nazwa hmmmm może - sprawy urzędowe lutowych mam - albo coś w tym stylu
 
A może by tak założyć wątek "Galeria Lutowych Maluszków"? Jest wątek gratulacyjny, ale w tylu postach trudno odnaleźć fotki naszych lutowych maleństw.
 
A może by tak założyć wątek "Galeria Lutowych Maluszków"? Jest wątek gratulacyjny, ale w tylu postach trudno odnaleźć fotki naszych lutowych maleństw.

Ale to by musiał być jakiś zamknięty wątek, albo założony w zamkniętej grupie. Jakoś nie wyobrażam sobie wklejania zdjęć mojego dziecka na otwartym-bardzo rzadko to robię. Wyjątkiem są chyba dla mnie tylko zdjęcia ze szpitala-takim mogę pochwalić się przed całym światem, ale potem, jak będziemy zamieszczać zdjęcia naszych pociech w róznych sytuacjach i na różnym etapie ich życia, to chyba wolałabym, aby dostęp do tego miała tylko zamknięta grupa. Na tym forum niestety zdarzają się trolle zamieszczający zdjęcia cudzych dzieci jako własne-niestety w wątku grudniowych mam była taka sytuacja....
 
Ja też nie odważę się wstawiać fotki moich dzieci na otwarty, też mam bardzo przykre doświadczenia z trollami i kradzieżą zdjęć. Na razie możemy wstawiać fotki do Nasze lutowe skarby... w końcu możemy później usunąć info że to wątek gratulacyjny. A przecież nikt nie musi wiedzieć wprost, ze tam są jakies fotki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry