reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Monika wszystkim dziękuje za modlitwe...
Jutro będą jeszcze konsultować ten problem...pomódlmy sie o siłę dla Moni i Marcina...jest im bardzo ciężko! :(((((

Monia jutro postara się odezwać na forum..trzymajmy kciuki kochane i módlmy sie...módlmy się żeby jutro okazało się że to nie prawda..że Maja wyzdrowieje!!!!!

Dlaczego to wszystko nie moze już być prostsze.....dlaczego???

Maju kochana modle się i przytulam mocno do serca!!!
 
reklama
Bardzo mi przykro:-(
oby Majcikowi się poprawiło, a lekarze zweryfikowali te przypuszczenia i powiedzieli,że były błędne
 
Boże... brak mi słów :frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown:
Ale musimy wierzyć. Bardzo Wam współczuję kochani. Majcik nie daj się. Taka byłaś do tej pory dzielna.
 
Ja też mysle o nich..... boję sie zawracać Monice głowę....pamiętam że ja to nie chciałam z nikim rozmawiać, ona jest i tak baaardzo dzielna i twarda kobietka.
Boże ....niech Bóg nie pozwala na więcej cierpienia...juz wystarczy...juz i tak za dużo!!!

Jeśli coś się dowiem to dam znać :((
Jaki ten dzień smutny i niedobry.....niech jutro już jest lepiej....błagam...niech jest dobrze!!!!
 
Pozostaje nam sie tylko modlic i prosic Boga zeby diagnoza byla mylna...Tyle przejsc i jeszcze to...Moniczko i Marcinie badzcie silni i miejcie wiare bo ona czyni cuda:)...Majunia da rade zobaczycie...
Czekam na lepsze wiadomosci...
Smutno mi:-:)-:)-(
 
Ehhh,a myslalam,ze jak siade wieczorkiem do kompa,to bedzie jakas lepsza wiadomosc,a tu bez zmian. :-( :-( :-(
MMM,na pewno bedzie dobrze! Tyle kciukow,tyle modlitw... Wszystko sie ulozy,ja w to geboko wierze!!! :tak: :tak: :tak:
 
Jak ci lekarze bez badań mogą tak stresować rodziców?!:wściekła/y:Trzymajcie się MM, jutro na pewno wszystko odwołają. Chwilowe problemy z tlenem to nie powód, żeby tak dołować Rodziców.:wściekła/y:

Modlę się, bo to teraz najważniejsze!

Maja da radę przejść i ten etap zdrowienia!

li-6403.png
 
reklama
to módlmy się dzisiaj cioteczki o lepsze wiadomości jutro.......
całuje was wszystkie i każdą z osobna:-)
smutny ten wieczór dzisiaj :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Majeczko nie daj się!!!!!!!!!walcz oddychaj!!!!!!!!!niech wszystko będzie dobrze......
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry