reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Z całego serca modlę się, aby podejrzenia pulmonologa się nie potwierdziły....
Naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć ani nawet próbować sobie wytłumaczyć tego, co spotyka Monikę i Marcina - to jest niewiarygodne, że taka dawka nieszczęść i nerwów spotyka tych ludzi.... to po prostu jest niemożliwe....!!

Jeżeli "Ktoś" tym wszystkim zawiaduje, czy naprawdę nie widzi, że już dość????
 
reklama
Witam e-cioteczki!
Wierzę, że dzisiejszy dzień przyniesie dobre wiadomości. Oby jak najszybciej, bo tam Mońcik w nerwach. My zresztą też.
BĘDZIE DOBRZE, ZOBACZYCIE!!!

Buziaczki dla naszej Majeczki!

li-6403.png
 
Jestem...
Modlę się gorąco żeby diagnoza tego lekarza się nie potwierdziła...
Maju...walcz!!!!
Monia Marcin...trzymajcie się dzielnie!!!
 
Czesc dziewczyny................nie moglam wczoraj zasnac........................mam nadzieje ze dzisiejszy dzien bedzie bardzo bardzo optymistyczny ..............bo taki byc musi............:tak::tak::tak::tak::tak:
bardzo gleboko wierze ze wszytsko sie ulozy i ten caly koszmar sie skonczy:tak:
 
Matko.....:-:)-:)-(.. tak mi przykro........mam nadzieję, że dziś będą lepsze wieści. Modlę się za Was MMM.
 
Witajcie.
Myślałam, że z rana będą już jakieś wieści, ale tu cisza. Echhhh... Serce mam ściśniete, gorące modlitwy do Boga idą i mam nadzieję, że je wysłucha. Maja zasługuje na normalne życie!! Dziecko nie poddawaj się i pokaż wszystkim, że to co powiedzieli Twoim Rodzicom lekarze, to zwykła pomyłka!!! TAK BYĆ MUSI!!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry