reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam!

Ja też czekam...

li-6403.png
 
Oj sorki... mama wysłała mi sms-ka, ze na forum zniecierpliwienie bo nic nie piszę hi hi...
U Majeczki bez zmian.
Zjawił się profesor, ale jest bardzo ostrozny w wywodach. Maja jest max dożywiana aby ją wzmocnić. Tlenek azotu został wyłączony, narazie radzi sobie. Wciąż walczy z temp, brzuszek trochę duży...
Ale dzis jest juz fajniejsza, bo patrzy nam w oczy, zmęczona i słaba ale szuka kontaktu. Chciałoby się ją zjeść.
Ja tam standardowo boję się, żeby tylko nie było pogorszenia, tak w kratke zawsze mamy, że....wszystko mozliwe.
Nie ma daty planowanej ekstubacji, zobaczymy czy sie wzmocni....oby do tego czasu nie trzeba było robic tracheotomii.
JUtro bede szukała rehabilitanta do małej juz na oiom, bo nie ma ani grama mięśnia w nóżkach, wcale nimi nie porusza, podkurczone stópki, echhhh, trzeba działać.
Na ile mogę, sama zabieram sie za masaż i gimnastykę, ale rehabilitant bedzie mogł wejsc na dłużej i skuteczniej?!
 
Mońcik,no nareszcie! :-) Dziekujemy Pani mamo! :tak: :-) ;-)
Super,ze u Majuni wszystko w porzadeczku i ze tak dzielnie sobie radzi bez tego tlenku azotu! :tak: :tak: :tak: Ja caly czas wierze,ze sie obedzie bez tracheotomii. :-) Maja jest taka silna,ze na pewno wszystko sie ulozy tak,jak powinno. :-)
Extra,ze macie taki juz milusi kontakt ze soba. :tak: No,a stopki... dojda do siebie. :tak:

Buziaki dla Was MMM! :blink:
 
reklama
Zobaczysz, że teraz to już będzie lepiej. Napewno uda się Maję szybko odłączyć od respiratora!! :)
Już my naszymi modłami się o to postaramy!!!
Całuję gorąco!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry