reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Super,ze wszystko dobrze.
Pozdrowienia dla Babci Mai;-)
Papa.Trzymajcie się MMM !!!
 
reklama
Super że jest dobrze..że malutka sobie radzi. Jestem całym sercem z wami i czekam na jeszcze lepsze wiesi. :)
A jeśli chodzi o profesora...to on zawsze taki ostrożny...ale to już wiesz...
Ucałuj Majeczkę i powiedz że czekamy na zdjęcia bez respiratorka i że modlimy się cały czas mocno, mocno za jej zdrówko!
Ściskam was bardzo i całuję
pa
 
:-)bardzo sie ciesze ze jest dobrze...a bedzie o niebo lepiej...juz wkrotce:tak:...
Moniczko pozdrowienia, Majeczko duza buzka i tak trzymaj:tak:
Milej niedzieli zycze...
 
Witam się i ja :tak: na chwilke dorwałam kompa :tak: Ciesze się że Maja ma się lepiej, oby tak dalej, modle się o jej zdrówko i szczęście dla całej rodzinki MMM

Pozdrawiam serdecznie!

Majciu walcz malutka!
 
PO 16 Maja nie spała, ogladała zabaweczki, które powieszono jej nad łóżeczkiem.
Wszystko wszystkim, ale i tak trudno było od niej wyjść...tak patrzyła...
Reszta bez zmian...
 
Mońcik,najważniejsze,ze Maja ma się dobrze:tak:
Serce Wam pęka jak ona tak patrzy,ale Majcia nie będzie tego pamiętać !!! Trzymajcie się !!!
 
Ale się cieszę, że u Maji wszystko w porządku. Rozumiem, że serce pęka jak trzeba opuścić salę, ale maja pokazuje, że jest silną dziewczynką i niedługo będziecie tulić Ją do woli, wierzę w to:-)
 
Monika a ja mysle ze moze byc juz tylko lepiej :-):-):-):-):-):-):-):-),
teraz to juz tylko z gorki i do domku( no i rehabilitacja oczywiscie):-):-):-)
 
reklama
Ja tu widzę, że z Mają z dnia na dzień coraz lepiej i na Wielkanoc na pewno będzie już w domku. Rehabilitanci szybko postawią ją na nóżki i Maja zacznie robić pierwsze kroczki już niedługo. Najważniejsze, że jej stan z dnia na dzień jest coraz lepszy, na pewno da radę z samodzielnym oddechem - to nasza Supermenka.

Życzę miłego wieczorka dla wszystkich!!!

Mońcik już coraz bliżej mety. My tu wszystkie jesteśmy przeszczęśliwe!!!


li-6403.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry