reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

[*]
[*]
[*]
[*]
[*] dla Mai, spij kochanie
Najszczersze kondolencje dla Moniki i Marcina
 
reklama
Człowiek nie wie co ma zrobić w takiej sytuacji......
Co napisać.........
Jak dać wsparcie.........
Bo to wszystko jest bardzo niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo...............
Mogę tylko wesprzeć Was ciepłą myślą, choć wiem, że wiele to nie da...........
 
Będziemy się modlić za duszyczkę Mai tylko tyle nam pozostało .
łączymy sie w bolu z rodzicami i bliskimi Mai:-(
 
mnie taka zapłakaną zastał ksiądz po kolędzie...ale nie umiał wytłumaczyć,pocieszyć:no:
 
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*] Maju kochana to dla Ciebie !!!
Ja tak bardzo wierzyłam że będzie dobrze!!!! Modliłam się o to,a teraz musimy się modlić za Twoich rodziców aby jakoś udało im się żyć,żyć bez Ciebie choć w sercu będziesz na wieki.

Nie potrafię dziś o niczym innym myśleć niż o Tobie maleńka
[*]
 
... łączymy się w bólu razem z Wami kochani :-:)-:)-(... i świecimy cały czas świeczuszkę dla Waszego kochanego Aniołeczka
[*]


... Majeczko zaopiekuj się swoimi kochanymi rodzicami ... i utul ich w tym tak głębokim smutk ....
 
Bardzo wam wspolczuje. Brak slow
Majeczko kochana mam nadzieje, ze jestes szczesliwa wsrod aniolkow.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

2.jpg
 
I ja nie mogę się pozbierać po tej wiadomości...:-:)-:)-( Płacz to jedyne na co człowieka stać w obliczu takiej tragedii... Kiedy spojrzałam na ostatnie zdjęcie Mai w "wydarzeniach" to jakby tama puściła...
Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziców tej dzielnej Dziewczynki...
 
reklama
nie potrafie tego ogarnac wchodzac tutaj mialam nadzieje ze to byla pomylka ze.... Haker zle zrozumial ze moze to dowcip( wiem jestem naiwna) poznalam historie Mai niecaly miesiac temu bedziesz SKARBIE w moim sercu juz na zawsze placze nieprzerwanie od 3 rano nie potrafie myslec skupic sie czuje sie okropnie tak jakby ktos zabral mi czastke mnie ....

MONIKO I MARCINIE BADZCIE SILNI LZY UKOJA WASZ BOL A CZAS POZWOLI ZAPOMNIEC O CIERPIENIU [**]

Spij kruszynko snem spokojnym Pan ukoil twoje cierpienie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry