reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na nasze pysznosci :)

reklama
U mnie to samo, Oliwka nie jest na nic uczulona więc pije wszystko, najczęściej są to soki z gerbera, tarczyna, napoje z tymbarka, mleko zwykłe - rzadko ponieważ jej nie smakuje, Herbaty rumiankowe i owocowe Hippa i zieloną herbatę Yerba z trawy cytrynowej. Nawet ostatnio dobrała się do 7-up -a :)
 
Mam pytanko czy wy dajecie swoim pociechom już soczki takie jak Kubuś ?
I czy podajecie im kakao , jesli tak to na jakim mleku ??
Moja nie wiem dlaczego, ale po wypiciu soku (czy w butelce, czy w kartoniku) robi bardzo wodniste kupy:baffled: dlatego za często jej nie daje.
Pije głównie różne herbatki i dla odmiany mleko owocowe.
Kakao robie na zwykłym mleku i też od czasu do czasu.
 
ja julce do picia zazwyczaj podaje herbatki bobovity (lub zwykłą miętę z cukrem), soczki bobofrut lub leony...kubusie też od czasu do czasu:tak: a kakao nie lubi- więc jej nie robię:)
 
AgaMonika moja Alka tak miała po kubusiu, teraz próbujemy soki z tarczyna i jak na razie jedna kupa była w porządku:tak:
kakao nie pije, mleka zwykłego też nie, tylko rano 150 juniora wypija, a w ciągu dnia też jakiś nabiał, myślę, że starczy;-)
 
Na mysl o tych salatkach az mi slinka cieknie ;-):-)

Sara pije Leony - praktycznie codziennie, ale kupy robi normalne, wiec bez obaw jej go podaje. Daje jej tez wode niegaz. z sokiem, herbatki, soczki te rzadkie z Bobovity albo Gerbera.
 
tarczyn jest ok, Alka piła czarną porzeczkę, multiwitaminę i pomarańczę, kupki wporzo:-p będziemy próbować inne soki:tak:
 
reklama
Dziewczyny, swieta sie zblizaja - co bedziecie robic na swiateczne obiadki? Bo tak sie wlasnie zastanwiam co gotowac :-):-):-)

Ja z takich nieobiadowych rzeczy to na pewno zrobie schab ze sliwkami (na zimno, jako jedna z wedlin), tymbaliki (z szynka, jajkiem na twardo, groszkiem i marcheweczka), pasztet i szynke zawijana z chrzanem z jajkiem :-) A, no i salatke jarzynowa :-)
Ale pomyslow na obiad mi brak :-p
 
Do góry