reklama

Cos pysznego dla naszych brzuszkow

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2010' rozpoczęty przez martucha28, 26 Wrzesień 2009.

1. martucha28

martucha28 Mamy październikowe 2007

Hej kochane,
    Pomyslalam ze to swietne miejsce na zalozenie watku kulinarnego.
    Tu mozemy wklejac nasze przepisy i dzielic sie poradami na ten temat.:-)

2. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Piszcie , piszcie pokaze mężowi co ma mi ugotować:-D

3. reklama
  4. anik567

anik567 :) :) :)

no własnie moze jakies propozycje na dzisiejszy obiad???? :-):-):-):-)
    bo ja zupełnie nie mam koncepcji :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p

5. 13x13

13x13 Fanka BB :)

Naprawdę rewelacyjny -zrobiony przeze mnie przez przypadek bo znalazłam serca w zakamarkach zamrażarki i nie miałam pomysłu:no: znalazłam ten przepis -łatwy i szybki i powiem Wam szczerze -rewelacja:-)

Gulasz z serc wieprzowych

Składniki:

• 60 dag serc wieprzowych
    • 2 cebule
    • 2 szklanki bulionu z kostki
    • 1/3 szklanki śmietany
    • 3 łyżki oleju
    • 2 łyżki maki pszennej
    • łyżka masła
    • 1/2 pęczka natki
    • sól
    • pieprz
    Sposób przyrządzania:
    Serca dokładnie umyć oczyścić
    z błonek, pokroić na kawałki. Cebule obrać, pociąć w kostkę. Olej rozgrzać w garnku, wrzucić serca, zrumienić. Dodać cebulę, smażyć jeszcze 5 minut. Wlać bulion, dusić całość ok. 30 minut. Na patelni rozgrzać masło, dodać mąkę. Ciągle mieszając, lekko zrumienić. Zasmażkę rozprowadzić kilkoma łyżkami sosu z duszenia, dodać do gulaszu, zagotować. Dolać śmietanę, przyprawić do smaku solą i pieprzem. Przed podaniem gulasz posypać opłukaną i posiekaną natką.

6. iza813

iza813 mama Szymka i Samuela

ja wczoraj jadlam rosol,a jutro chyba zrobie pomidorowa:-)

7. akaata

akaata Olinkowa mama

och już mi sie ten wątek podoba, mam nadzieję, że nauczę się dzięki Wam kochane gotować :-D:-D:-D:-D

8. iza813

iza813 mama Szymka i Samuela

zmienialm zdanie:-D na jutro bedzie zupa gulaszowa:laugh2:

9. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Ja dziś jadłam obiad dyżurny czyli pierogi tesciowej wyjęte z zamrazalnika ( z kapusta i grzybami ) mniam mniam .. wczoraj nastepny obiad dużurny czyli bigos:-D:-D Nie ma jak to tesciowa i pierogi

10. reklama
  11. aniez

aniez Fanka BB :)

Mnie na pomidory wzięło :-) dobrze, że zdrowe! I dlatego wczoraj była zupa jarzynowa z kapustka włoską i pomidorkami właśnie i leczo z kabaczka z pomidorami oczywiście :-) A jak pomyślałam o dzisiejszym obiedzie pomyślałam to zwizualizowałam sobie pomidorki z mozarellą :tak:

12. 13x13

13x13 Fanka BB :)

Dziewczyny no fajnie że się chwalicie czym się objadałyście ale może któraś opisze -jak to robi? Mnie rozwaliło to leczo -bo nie ukrywam dziś w nocy mi się przyśniło a nigdy nie robiłam:-) zna któraś dobry prosty sposób na leczo?

Poleć forum