reklama

Przeziębienie w ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Emillkaaa, 1 Styczeń 2016.

MISSbutterfly
Najlepsza odpowiedź MISSbutterfly, 2 Marzec 2016
Mnie ginekolog powiedział, że mniej szkody wyrządzi dziecku lek, aniżeli rozwijająca się lub długo trwająca choroba. Przy przeziębieniu spokojnie można... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Emillkaaa

Emillkaaa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jestem w 5 tygodniu. ciąży, dopadło mnie straszliwe przeziębienie, czy wiecie jakie leki, oprócz domowych sposobów, można zażywać?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13791736 by MISSbutterfly, 2 Marzec 2016
  3. kassia181

kassia181 kochamy Cie nad życie****

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jest syrop dla ciezarnych *spam* !

4. reklama
  5. Emillkaaa

Emillkaaa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Super, dziękuję! :-)

6. Thriade

Thriade Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Przy gorączce paracetamol. Ale, jeśli będzie się pogarszało to do lekarza. Antybiotyki z grupy penicylin można brać (ja brałam w ciąży Ospen). Na gardło Tantum Verde do ssania / psikania, jest też *spam* do ssania, ale mi nie pomógł specjalnie.

7. wesolutka85

wesolutka85 Mamusia Gwiazdki i Sasanki

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    oj na tym etapie ciąży wstrzymałabym się z jakimikolwiek antybiotykami, no chyba, że to nieuniknione.
    Paracetamol przy gorączce, isla do ssania przy bólu gardła, dużo pij, prawidłowa dieta.
    Zdrówka!

8. Thriade

Thriade Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Co do antybiotyków to wiadomo - decyduje lekarz.

9. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    1
  10. Wampirzycakasia

Wampirzycakasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak ja byłam w ciąży przeziębiona to kupiłam w aptece takie kapsułki prenatal grip czy jakoś tak. Takie w różowym opakowaniu :) Mi pomogły. Zdrówka życzę.

11. reklama
  12. Annika79

Annika79 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja aktualnie 28 tc i już 3raz jestem niestety przeziębiona w tej ciąży. Miałam zestaw *spam* : syrop, tabletki na gardło i krople do nosa, niestety mi nie pomógł i skończyło się antybiotykiem Amotaks dis. Miałam też kapsułki Prenatal Grip Care i one nawet działały. Tantum Verde odradził mi farmaceuta, mówił że wielu lekarzy zapisuje je kobietom w ciąży a nie powinno się go brać w tym czasie i bądź tu człowieku mądry...

13. MISSbutterfly

MISSbutterfly Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Moim zdaniem *spam* to pic na wodę! Jeżeli wypijemy szklankę herbaty z sokiem domowej roboty, zjemy łyżkę naturalnego miodu lipowego, a na noc wypijemy kubek mleka z czosnkiem, masłem i miodem, to przyswoimy przynajmniej kilkunastokrotnie większą dawkę tych dobrych składników walczących z wirusami i bakteriami aniżeli przez cały dzień pijąc *spam*. Suche wyciągi z owoców to wg mnie jakiś żart :/ Ja przez cała ciążę piłam również tran norweski, chyba gal, w każdym bądź razie z oleju wątroby z dorsza, nie z rekina.

Poleć forum