reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębieniu stanowcze NIE :)

Mi lekarz pozwolił brać Rutinoskorbin, a na gardło Sebitin plus. W sumie zastanawiałam się czy to bezpieczne, ale chyba lekarz wie co robi. Tym bardziej,że pierwszą ciąże poroniłam, a ta też z jest podwyższonego ryzyka.
 
reklama
Ja jestem przeciwnikiem leków, pracowałam w kilku firmach farmaceutycznych i jakoś nie mam zaufania. Biorę coś jak już naprawdę jest to niezbędne. Ja dziś obudziłam się z zatkanym nosem, i tak jakby gardło zaczęło ,mnie boleć. Jedyne co będę robić to leżeć i inhalację nebulizatorem z soli fizjologicznej - ostatnio bardzo mi pomogły
 
Znalazłam w gazetce "RODZICE" -Podobno SUPER LEK ,KTÓRY PROMUJĄ LEKARZE DLA KOBIET W CIĄŻY ORAZ KARMIĄCYCH PIERSIĄ NA PRZEZIĘBIENIA ,jest to syrop z naturalnych składników:czarna porzeczka,czosnek,malina i vit.C nazwa:"*spam*". Poczytałam na necie kobitki piszą ,że super.Spytam doktorka na następnej wizycie,czy ewentualnie gdyby mnie coś dopadło,to mogę wziąść nie szkodząc dzidzi,ale składniki sama natura-więc wydaje mi się,że spokojnie można brać.
Może ,któraś z was już tego używała????
 
Ja to brałam w I trymestrze i moim zdaniem pomógł. Kupiłam przez Internet, miałam problem z kupieniem w aptece (w Warszawie). Nabyłam nawet potem mały zapas "just in case". Gardło psikałam tantum verde, brałam też propolki.
 
Ostatnia edycja:
moje przeziębienie właśnie się rozkręca:( domowe sposoby nie działają, jutro wizyta u lekarza. Czego powinnam się spodziewać? rutinoscorbin jak zrozumiałam jest dopuszczalny, ale coś więcej? przy męczącym katarze?
 
moje przeziębienie właśnie się rozkręca:( domowe sposoby nie działają, jutro wizyta u lekarza. Czego powinnam się spodziewać? rutinoscorbin jak zrozumiałam jest dopuszczalny, ale coś więcej? przy męczącym katarze?
Inhalacje z soli fizjologicznej, tylko trzeba mieć nebulizator do inhalacji, bo soli się nie rozcieńcza
 
reklama
Do góry