reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjaciółeczki z forum

reklama
Witam się i ja tutaj:-)
Pyscku współczuję [']

Wiecie co ja pierwszy raz w zyciu tak fatalnie znoszę upały... Nie wiem co sie dzieje, zawsze przy temeraturze 30+ czułam się jak ryba w wodzie, a teraz normalnie zdycham.

U mnie bez zmian, odpoczywam. Od wszystkiego, od lekarza, tabletek, od forum również i czego jeszcze się da. Póki co dobrze mi z tym. Od czasu do czasu oczywiście wejdę na forum, całkowiecie Was nie opuszczę:-)
 
Pyscek...bardzo ci wspolczuje i kondolencje skladam..kochana tule cie mocno :* trzymaj sie!
nie, ja nie jestem w ciazy ale mialam nadzieje, ze bede...moze kiedys:tak:

kwiatuszq...ty sie ciesz, ze owu mialas:tak: a nie jakas smutna jestes...co? nie bylo malza i nie wykorzystalas okazji?

Atanku...co tam u ciebie? co porabialiscie dzis z malutka?

danao...kochana jak ja cie dlugo nie widzialam! dobrze, ze jestes, wpadaj do nas czesciej:tak:

a u mnie NIC...kompletnie NIC...siedze i caly dzien placze. tak bardzo liczylam na to, ze wroce z moim maluszkiem...:-(
po badaniu usg okazalo sie, ze mam jajniki duzo powiekszone, dodatkowo plyn w jamie brzucha i w ogole bez sensu wszystko...decyzja nalezala do NAS, ale moj M bardzo sie przestraszyl tego zespolu przestymulowania, bo grozi to na prawde roznymi powiklaniami, dodatkowo moze powstac jakis zakrzep i zator, woda zbiera sie w oplucnej, osierdziu atakuje serce...jak moj to uslyszlal, to powiedzial, ze moje zdrowie jest dla niego najwazniejsze...
chyba to in vitro poki co bardzo nas scalilo ze soba, ciesze sie z tego...
no ale malucha nie ma, moze w przyszlym cyklu (jak moj organizm wroci do rownowagi)
P.S. mam zdjecie moich maluchow, jak tylko znajde chwile to wstawie, obejrzycie sobie, jakie podobne do mamusi:-D
dziekuje kochane za kciuki :* jestescie nieopisane!
 
Pyscku kochana współczuję
[*] Trzymaj się....

Milia kochanie, trzymałam kciuki, że dzisiaj wrócisz z dzieciaczkiem do domku... ale tak jak Twój mąż powiedział, Twoje zdrowie jest najważniejsze... Będę trzymała kciuki, aby udało się w kolejnym cyklu :tak:
 
witam wieczornie
wink2.gif


PYSCEK
[*] współczuję <przytul>


mili bede trzymac nadal &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i czekam za zdjeciem
wink2.gif


sun &&&&&&&&&&&&&&&&&&

mili my dzis na urodzikach byli ;-) wszyscy niunia zachwyceni ;-) a byl smieszny moment bo goscie jedni si spoznili i widzieli mnie z 2 dzieci i mysleli ze moje bo karmilam lyzeczka caly kawalk torta zjadl 19miesieczny bartus i nosilam i w tym samym czasie wozilam amelke w wozku i zeby bylo smiesznie mowie michalowi ze wiesz tak szybko 2 nie robimy dziecka bo mi rece odpadna a goscie na mnie takie oczy ze chyba 3 dziecka ;-P a baRTU PRZECIEZ NIE MOJ ;-) lol ;-)

a oto fotki

Zobacz załącznik 477414w prezencie dla taty na dzien tatyZobacz załącznik 477410w sukienusiZobacz załącznik 477411Zobacz załącznik 477409Zobacz załącznik 477412tata robil roladeZobacz załącznik 477413sama umiem trzymac butelkeZobacz załącznik 477408z tatusiem
 
reklama
Do góry