reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjmowanie luteiny

reklama
Mnie zawsze lekarz leki na podniesienie progesteronu kazał przyjmować po owulacji. Jednak myślę, że trzeba stosować się do zaleceń lekarz - lekrza nie nakazał jak ?
 
Mnie zawsze lekarz leki na podniesienie progesteronu kazał przyjmować po owulacji. Jednak myślę, że trzeba stosować się do zaleceń lekarz - lekrza nie nakazał jak ?
Nakazal od 21dnia cyklu. Mam nieregularne co 35-37dni ..
jednak w tym cyklu zauważyłam ze owulacja sie przesunela i wystapila pare dni przed miesiączka
 
Miesiaczki dostalam 1marca a 24 lutego test owulacyjny wyszedl pozytwyny i mialam plamienie a byl to 31 dzien cyklu
Ale czy robiłaś przez cały cykl testy? Faza lutalna nie trwa 4 dni tylko około 14. Myślę, że nawet fizycznie nie jest to mozliwe.
 
Miesiaczki dostalam 1marca a 24 lutego test owulacyjny wyszedl pozytwyny i mialam plamienie a byl to 31 dzien cyklu
Mi też się wydaje to niemożliwe. Ale jeżeli faktycznie wcześniej testy owulacyjne były negatywne, a 24.02 był pierwszy pozytywny i 31 miesiączka to powinnaś to zgłosić lekarzowi. Prawidłowa faza lutealna to 10-16 dni. A u ciebie jest bardzo krótka.
 
reklama
Do góry