reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

fajna ta kawiarenka .z ulicy idzie ją zobaczyc tak?? to po tej stronie co karczma czy przeciwnej?
o ktorej macie zamiar dokładnie tam być? i ile os idzie?
Może udało by mi się tam dotrzeć z małą
 
reklama
my chyba wyjdziemy jakoś przed południem, dojdziemy może jakoś na 12? zobaczymy aż reszta dziewczyn się wypowie
super że takie zainteresowanie spotkaniem :)

a jak myślicie, czy trzeba by tam zadzwonić, uprzedzić jakoś że nas tam tyle będzie?
 
Ja bym chętnie wpadła ale nie bardzo mam tam jak dojechać... Musiała bym iść na autobus i jechać dopiero na dworzec z dworca na Straconkę. Kurcze nie bardzo uśmiecha mi się tłuc mzk :/.
A szkoda bo fajna sprawa...
 
Ja mam tą 18 o 10:49 albo 12:14 choć nie wiem dziewczyny czy się w ogól wybiorę??? Byłam dzisiaj u pediatry i Oliwier ma katarek i trochę pokaszluje niby mogę wychodzić z małym na pole ale nie chciałabym pozarażać Wam maleństwa więc chyba wyjdziemy na spacerek ale tylko do parku koło bloku
Szkoda bo fajnie byłoby się spotkać
 
Ostatnia edycja:
hmm no to nie wiem... spotkanie spotkaniem, ale Mamba - super że się w końcu odezwałaś ;) - jak ta 18 jeździ ode mnie do Ciebie to ja mogę do Ciebie kiedyś podjechać :) na spacer do Twojego parku :)

a co do spotkania to czekamy na dalsze wypowiedzi :) mnie pasuje również piątek :)
ciężko się niestety zgrać w tyle osób
 
Olga jeździ jeździ więc może innym razem się spotakmy albo ja do Ciebie podjadę albo ty do mnie to już tylko do ustalenia. Coś mi sie zdaje że czeka mnie znów przebojowa noc z moim juniorem i tym okropnym katarem więc będę się zbierać do łazienki potem czyszczenie noska karmienie i może uda się nam znowu jakoś zasnąć:baffled:
 
reklama
ojej biedaczek, trzymam kciuki! on nie ma jeszcze 3 tygodni? oj to malutki, myślałam że już starszy jest
Hania śpi, mam spokój do 2
fajnie że ta 18 jeździ :) to jest chyba taki mniejszy autobus? ciekawe jak się wsiada z wózkiem :) daaawno nie jechałam mzk :p
no to do jutra dziewczyny ;)
 
Do góry