reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

witajcie dziewczyny!

Ja jednak dzisiaj nie dam rady iść z Wami :( szkoda bo już się cieszyłam na to spotkanie. Będę musiała czekać na kolejny termin...
Życzę Wam udanego spotkania i czekam na relacje jak było..
 
reklama
:( niefajnie wyszło...

Olga inny termin jak najbardziej tylko jeśli chodzi o pogodę to będzie ciężko przewidzieć ;/

rany faktycznie teraz pogoda się popsuła blee
 
Ostatnia edycja:
Ja na chwilę widzę że pogoda popsułą plany ale ja trochę zadowolona jestem bo i tak bym nie mogła być a może w późniejszym terminie dotrę jednak. w sumie mnie powstrzymał tylko katarek juniora :tak:
 
Szkoda, że nie wyszło :( Ale tak sobie myślę, że jak będziemy na pogodę patrzeć, to możemy czasem do wiosny się nie spotkać. Pewnie, że w ulewę i wichurę nikt nie będzie wychodził, ale w końcu będziemy siedzieć w knajpie więc jak będzie jako tako to już można się wybrać.
W każdym razie czekam na następne propozycje :)
 
Tonya, w sumie masz rację co do pogody :) choć ja akurat nie byłam przygotowana na większe wyjście, nie miałam co na siebie ubrać i miałam sporo do zrobienia w domu... zgadamy się na przyszły tydzień, w końcu się uda :) i Olwierek się dokuruje, i więcej z nas da radę :)

mnie teraz ładnie przyświeca słoneczko na balkon na którym robię porządki, zaraz będę wieszać pranie :)
 
Dziewczyny teraz pogoda się normuje dopiero koło 12 więc przed południem zawsze może nas złapać nawet śnieg więc nie ma co czekać na super pogodę. Jak będzie lać to życie są autobusy, parasole i folie przeciwdeszczowe a Ty Olga będziesz musiała sobie sprawić jakąś pelerynę z otworami żeby Hania znów ci nie zmokła w chuście;-)
 
reklama
Do góry