reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

reklama
Dziewczyny co wy robicie że zadna nie pisze ??? Ja czasami tutaj zaglądam ale jak jest cisza to z kim popisze???
Ja codziennie na spacerku jestem z małym no chyba że bardzo leje albo sypie śniegiem to wtedy wystawiam wózek na balkon. W tych moich spacerkach brakuje mi zwłaszcza towarzystwa a jakoś nie ma okazji żeby się z kim zapoznać z tych mam które również pchają wózek. Może jednak uda się nam spotkać jak nie wszystkim to może chociaż części z nas
 
Pieszczoszka życzę Twojej córuni szybkiego powrotu do zdrowia.

Mamba
wszystkich gdzieś wywiało ehhh powiem Ci, że mój Karolek też był taki głodomór i dawałam mu jedzenie pewnie częściej niż powinnam, do tego herbatka a najczęściej woda, ale teraz już wszystko wróciło do normy. W ogóle jak jestem u rodziców to przesypia mi całe noce bez żadnej pobudki na jedzenie - zasypia ok 21.30 a budzi się miedzy 6.00 a 7.00. normalnie nie pamięta, kiedy mogłam tak się wyspać jak teraz... bosko. Dziś padł rekord 10h snu pod rząd - jestem w szoku ;P
 
ja jestem ciągle jakoś tak zabiegana... sprawy różne załatwiamy, wybaczcie... ale wszystko u nas OK
byłam na weselu i poprawinach, połowa gości to nasi przyjaciele, było bosko :)
 
Cześć dziewczyny :)
Trochę mnie tutaj nie było... Muszę nadrobić zaległości :)
Ostatnio mam pełno zmartwień :(
Przez jakiś czas Agatka nie miała apetytu, tłumaczyłam sobie tym, że wychodzą jej kolejne ząbki. Ale po 2 tygodniach poszłam do pediatry i kazała zrobić badania moczu i morfologii. Okazało się, że wyniki są bardzo złe... i kazała zrobić dodatkowe... Agatka ma podejrzenie, ze ma problem z nerkami (po zrobieniu wywiadu z nami, lekarka oznajmiła nam, że może to być dna moczanowa, kamienie itp.)
20 listopada idziemy do szpitala na usg jamy brzusznej- mam nadzieję, że wszystko będzie OK, chociaż ostatnimy czasy chodzę zdołowana... :-(
Waszym maluszkom życzę dużo zdrówka!!! :-) i może w końcu jakieś spotkanie wypali :blink:
 
Barbara - nieciekawie u Ciebie troszkę, ale najważniejsze, że poszliście do lekarza i zostało podjęte działanie w celu diagnozy i leczenia... Skąd w ogóle taka dna się bierze? bidulka ta Twoja mała, ale na pewno szybko z tego wyjdzie - życzę jej naprawdę bardzo duuuużo zdrówka, a Tobie mniej zmartwień....
 
Witam:)
Z uwagi na to, iż po nowym roku zaczniemy starania o dzidziusia szukam fajnego lekarza najlepiej na NFZ który poprowadzi moją ciąże w przyszłości. Moje poprzednie doswiadczenia to:
dr Lipska, Kilku lekarzy w przychodni w szpitalu Wojewódzkim ale denerwowało mnie to, że mimo iż miały grafik jaki lekarz będzie przyjmować to i tak trafiałam na kogo innego. raz byłam w supramedzie na kase chorych u dr Kwiatkowskiej - Wizyta długa i bardzo konkretna ale mam mieszane uczucia ogólnie duży plus bo przychodnia nowa i w ogóle., i ost. trafiłam na Dr. Wieczorkiewicz-Waluś w diagnomedzie bo dostałam zaproszenie na cytologię ale to już w ogólę totalna porażka nigdy nie miałam tak bolesnego badania, lekarka mało sympatyczna i w ogóle. Tak więc czekam na wasze sugestię.
 
HEJ :)
AniołkuBB- ja Ci nie doradzę, bo na NFZ chodziłam już dawno temu i to do starszego doktora (Wodzińskiego)- na Polskich Skrzydeł- ale jego Ci odradzam do prowadzenia ciąży... Słyszałam o kilku niezaciekawych sytuacjach z kobietami w ciąży...

Jak zaplanowaliśmy powiększenie rodziny, to znajoma mi poleciła prywatnego ginekologa- dr Gaszek- przyjmuje na NFZ w Wojewódzkim. Ja jednak chodziłam do niego prywatnie- mogę go z całego serca polecić :) Moim 3 koleżankom obecnie prowadzi ciąże i są z niego bardzo zadowolone (ale również chodzą do niego prywatnie).

Sosinka
-dziękuję Ci za miłe słowa :) Odetchnę z ulgą 20.11 jak wszystko okaże się, ze jest OK :)

Pozdrawiam Wszystkie mamusie... chociaż widzę, że coś tutaj ostatnio pustawo... ;-)
 
reklama
Aniołku polecam Karolinę Widenkę-Mocinę. Przyjmuje na nfz na ul. Asnyka 14. Ja do niej chodzę i na prawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Tam przyjmują dwie lekarki i praktycznie każdy chce do niej iść ;). Pracuje ona w szpitalu wojewódzkim.
 
Do góry