reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i obecne mamusie z Bielska-Białej i okolic :)

No byliśmy w sferze potem w tesco a na sam koniec mój tylko podleciał do Carrfoura po pamki bo w promocji są :tak:
Ale matko co mi się śniło a więc:
Olga śniłaś mi się taka dobra koleżanka, miła, pomocna i w ogóle no jak zawsze:tak: Chwaliłam się mężowi jaka jesteś fajna że szkolenie mi załatwiłaś a on cały czas powtarzał żebym uważała. No ale ja mądra nie słuchałam po czym okazało się że z Cebie jedna wielka oszustka że nakłamałaś gdzie mieszkasz itd. Że tylko żerujesz żeby dorwać się do moich oszczędności kojego mieszkania , że jesteś w zmowie ze swoją mamą i tak obrabiacie takie "niby " koleżanki . Na szkolenie przylazło kilka ludzi którzy zapłacili a ja nie dostałam tej kasy . No byłam w szoku więc postanowiłam jakoś cię przyłapać więc zachowywałam się tak samo jak zawsze pomimo swojej wiedzy i okazało sie że Ty już mam dorobione klucze do mojego mieszkania że w ogóle to jesteś obłakana a przez to niebezpieczna O matko przezyłam chwilę grozy w tym śnie .
Ja nie wiem czemu akurat w takiej scenerii i takiej roli mi sie śniłaś :-D
 
reklama
Olga spoko ale malo widać tą nową fryzurę. Zdj 3 jest super!
Mamba ale czad! Napisz z tego scenariusz jakiś czy coś ;) Też mam czasem takie chore sny ;) A w ogóle jakie szkolenie?? Coś robisz czy to w ramach snów tylko?
Zuzka też nam ostatnio powyrastała. Musiałam 2 pary butków kupić bo na spacerach już sobie czasem życzy wychodzić z wózka i pochodzić za rączki ;) Na szczęście z ciuchami nie mam dramatu bo dostała dużo pod choinkę i były za duże wtedy. Teraz akurat dorosła więc jest ok.
Wczoraj przeżyłam dzień świra. Byliśmy całą rodzinką na Międzygalaktycznym zlocie Sperbohaterów. Potem (jeszcze częściowo w przebraniu) prosto do fryzjera i na ślub szwagra. Mój mąż był świadkiem. Ledwo zdążyliśmy ;)
Dziś już na spokojnie. Sernik miętowy w piecu. Wygląda dziwnie... (Wszystkie przepisy jak zawsze z mojewypieki.com więc nie będę ich tu przeklejać ;) ) zaraz śmigamy na basen... pozdrawiam Was słonecznie
 
Ale mi ten czas zleciał masakra ciągle coś do roboty, nawet nie miałam chwili, żeby tu zajrzeć do was:(
wrzucam zdjecia tortu :) chciny wyszły b. fajnie a było aż 13 maluchów.
A u mnie spotkania zaległe ze znajomymi no i słoooońce wkońcu więc i w domu rzadko siedze:)
a i ostatnio sporo w kuchni działałam np. wczoraj upiekłam 18 babeczek bananowych z budyniem i dziś już tylko 3 zostały:) widać ze smaczne były.
ja już Monisi zafundowałam kojcowy wybieg 8 częściowy po tym jak mi zaczęła śmigać ruchem pełzająco pływającym po panelach

Olga grzywka super :) też kiedyś miałam, ale jakoś nie mogłałam wytrwać w tym jej prostowaniu i szybko leciałam na bok:)
kurcze też się muszę z chustą przeprosić :) opiero kilka razy byłam z małą a starszą córę dużo nosiłam;/ mam wyrzut.
hahha też miałam taki okres pierwsze było "toto" i "toto" (co to) a potem sama "siama" i "ja siama"

Mamba
to moze sie wybierzemy razem na spacer bo ja też na tej górce mieszkam (karpackim)? a też bym się chętnie przeszła na dłuższy spacer, ale jakoś samej mi sie nie chce.
m_DSC1804.jpg

dzuiba i jak wyszedł sernik miętowy?
 

Załączniki

  • _DSC1804.jpg
    _DSC1804.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 28
  • m_DSC1804.jpg
    m_DSC1804.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
W końcu forum dziewczyn z okolicy ;) Doradźcie, który basen w Bielsku-Białej wybrać, chodzi oczywiście o wypad z maluchami. :) Do tej pory jeździłam na basen w Goczałkowicach, ale teraz mieszkam trochę dalej, i bliżej mi do Bielska :) Dajcie znać! ;)
 
Olivia jak mi powiesz że Ty ta dzieczyna z czarnym wózkiem z deseniem jakiś kwiatów na tapicerce i z ksiązką w dłoni to padnę. Ja z miłą checią się wybiorę z towarzyszka na spacery więc nie pozostaje nic jak tylko się umówić
A tort genialny :tak:I nie mów że ty u siebie tyle dzieciakó pomieściłaś ???
Dziuba no chyba zacznę ksiązki pisać z Olgą w roli głównej:)
A i co z tą Krainą Kropka :tak::confused:
 
hej hej :)
Mamba, Twój sen to nawet nie wiem jak skomentować :p dziewczyny strzeżcie się :D
ale podobno to co jest w snach spełnia się potem zupełnie na odwrót, więc chyba nie jest ze mną aż tak źle ;)
Dziuba - jak to nie widać fryzury na tych zdjęciach?? widać przecież :)
a Wy z tym zlotem to nieźli jesteście ;) dawaj fotę Super Was i Super Zuzola :)))
Olivia - ja dziś pierwszy raz od soboty umyłam włosy i grzywka układa mi się zupełnie sama :) nic nie muszę robić. pomału uczę się gdzie ona jest a gdzie reszta włosów bo czasem mi się to wszystko miesza i mi ona gdzieś częściowo znika :)
a ten Twój tort przepiękny :) no i podziwiam działania kuchenne i Olivii i Dziuby, ja na razie zarzuciłam wypieki bo dzieci mi nie dawały ale odpukać ostatnio jakoś się nam znów rytm układa i może wygospodaruję czas i choć jakieś ciasteczka dziecku upiekę...

AniaBania witaj :) basen z maluchami to na lipnickiej w szkole pływania dla niemowląt (ale to chyba tylko w niedziele i zajęcia zorganizowane), a tak sobie samemu to ja bym poszła na langiewicza bo ponoć najlepsza woda ale nie było tam warunków w szatni na niemowlęta, na trocliku są ponoć przewijaki ale podobno woda mocno chlorowana, nie wiem, nie byłam. na pewno inne dziewczyny coś napiszą jeszcze
 
Mamba ha nie nie mam wózka w kwiatki , teraz na topie ciemno zielona spacerówka i chusta / nosidełko.
A chrztów ogólnie było 13 w wielkanoc a nie tyle miałam dzieciaczków w domu. Ale i tak się sporo nazbierało bo było nas w mieszkaniu 14 osób:)
 
a jeszcze co do basenu - ja czekam na otwarcie basenu na startowej i tam mam zamiar się czasem przejść z dziećmi, co o tym myślicie?? :) dla dzieci jakiś namiot, tam na pewno znajdzie się też cień, a gdyby poszło nas więcej to mogłybyśmy na zmianę iść popływać :) co powiecie na taki relax??? :)
i kiedy i gdzie w końcu się spotykamy? kraina kropka to myślę w razie deszczu, a w pogodę może te błonia??
 
Olga no to faktycznie rewelka masz ścięte włosy, moje grzywki po myciu to zawsze na bok się układały.
Ja jestem jak najbardziej za błoniami :) w sumie może nawet bardziej cygańsku bo mała jeszcze w wózku:)
a jak tylko ciepło się zrobi to na basen na startowej też sie pisze.

Witaj Ania ja to raczej ten w Czechwicach polecam, w BB za zimne na takie maluchy chyba że ten w lipnku ale jeszcze tam nie byłam ;/

A dziewczyny wiecie gdzie można kupić tanio taką parasolkę przeciwsłoneczną do wózka?
 
Ostatnia edycja:
reklama
oolivia, ja miałam parasolkę w zestawie ale się zepsuło mocowanie więc już nie używam, ale z doświadczenia Ci powiem że więcej kłopotu z tą parasolką było niż z niej pożytku...
 
Do góry